Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
Ny milkshake mahavelona dia manana kaloria 144 kilojoule, ary ny hamburger dia manana kaloria 800 kilojoule. Ny fisotroana milkshake dia mitovy amin'ny mihazakazaka mandritra ny adiny 1, milomano mandritra ny 2 ora, ary mihazakazaka 8 kilometatra. Misy tsiro maro azonao isafidianana.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
Zava-pisotro eo no ho eo, tsy mila miandry. Fomba fihinanana azy: Ahintsano mba ho mitovy tsara ny vovoka, ampio rano mafana, ahintsano tsara, aroso tsara, azonao atao koa ny manala kaopy ao anaty rano, ampio rano mafana, ho matsiro kokoa sy mahavelona kokoa ny mofo maraina.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Milkshake Konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 100g |
| Akora fototra: | Rano, lafarinina Konjac |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 12 volana |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 1436kJ |
| Prôteina: | 54g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 338g |




