Vary vary avy amin'ny vary orza | tsiron'ny vary konjac aziatika, gliosida ambany | Ketoslim Mo
Momba ny entana
Vary matevina vita amin'ny oatmeal konjacVary eo no ho eo izy io, ny akora fototra dia vary ôta sy vary konjac. Manankarena fibre ny oats, ary manankarena glucomannan sy fibre ny konjac, ka vary ara-pahasalamana misy fibre be dia be ity. Afaka mampiroborobo ny fandevonan-kanina izy io, mitazona ny fahasalaman'ny tsinay, ary manatsara ny tontolo iainana ao amin'ny tsinay. Ny oats konjac sy ny vary masaka dia tsy misy siramamy ary tsara ho an'ny diabeta ihany koa. Ny fihinanana azy ireo ho sakafo fototra dia afaka mitazona na mampidina siramamy ao amin'ny ra.
Toetoetra
• Tsy misy tavy, tsy misy siramamy, ambany kaloria
• Manankarena fibre
• tsy misy glotena
Nandalo ny fanamarinana HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher ary fanamarinana hafa izy io, ka mahatonga azy ho sakafo halal tonga lafatra.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary avy amin'ny vary orza konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 336g |
| Akora fototra: | Vary konjac (rano, vovoka konjac, starch tapioca), voam-bary vary orza |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/tsy misy tavy/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Sokafy ny fonosana.
2. Ampio izay sakafo na saosy, laoka fanampiny hohanina.
3. Vonona hohanina, sakafo haingana ho anao ny vary konjac.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 316Kcal |
| Prôteina: | 1.4g |
| Tavy: | 1.1g |
| Gliosida: | 14.8g |
| Sodioma: | 8mg |
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.






