vovoka konjac organika nalaina avy amin'ny lafarinina glucomannan | Ketoslim Mo
Vovoka Konjacdia karazana fibre mety levona, izay mitovy amin'ny pectin ny firafiny sy ny asany. Izy io dia ahitana indrindra ny glucomannan, izay ahitana gliokaozy sy singa mannose. Izy io dia maniry indrindra any amin'ny faritra mafana kokoa any Azia, toy ny Sichuan, Yunnan, Chongqing, sns.
Sakafo voajanahary madio ny vovoka Konjac, tsy misy loko sy akora miaro manimba ny fahasalaman'ny olombelona. Ampiasaina amin'ny fomba fahandro sakafo nentim-paharazana, araka ny fomba sinoa.tofu konjacvita avy amin'ity akora ity ary manankarena fibre sy proteinina, saingy ampiasaina ankehitriny ho fomba hafa hampihenana lanja. Afaka mampidina ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra ihany koa izy io. Ny anjara asan'ny fihenan-danja.
Endrika: vovoka fotsy
Fomba fanamainana: fanamainana amin'ny alalan'ny tifitra sy fanamainana amin'ny alalan'ny hatsiaka
Hanitra: Hanitra konjac vaovao
Faharetan'ny fitahirizana: 12 volana
fanampin-tsakafo vovoka konjac gum nalaina lafarinina glucomannan
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | vovoka konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 25KG |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy, gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 680KJ |
| Siramamy: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 0g |
| Sodioma: | 50 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Inona no atao hoe lafarinina konjac biolojika?
| Dingana 1 | Misy karazany maro ny paty vita amin'ny lafarinina konjac ary namboarina avy amin'ny fakany konnyaku imo, izay zavamaniry mitovy amin'ny ovy dia avy any Azia. Ny fakany dia misy rano sy fibre betsaka. Ny lafarinina legioma avy amin'ity zavamaniry ity dia antsoina hoe konjac flour. (Tsy misy dikany) |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Fanontaniana Matetika Apetraka
Rahoviana no haingana indrindra ny fanaterana paty Konjac?
Misy Paty Konjac voamarina Halal ve?
Afaka manome fampahalalana momba ny paty konjac eo no ho eo ve ianao?
Inona avy ireo fanamarinana takiana amin'ny fanondranana Konjac any Moyen-Orient?
Aiza no ahitako paty konnyaku tsara kalitao sady tsy dia matavy loatra?
Inona marina no atao hoe konjac?
Mety tsy ho fantatry ny olona sasany ny teny na ny anarana hoe konjac, izay mahagaga raha jerena fa avy any amin'ny firenena Aziatika izy io. Zavamaniry hita any Shina sy manerana an'i Azia Atsinanana sy Atsimo Atsinanana ny konjac, fa ho an'ny fanampin-tsakafo, ny voankazo konjac dia matetika avadika ho vovoka ary avy eo dia amboarina ho sakafo konjac isan-karazany toy ny paty konjac, vary konjac, tofu konjac, tsakitsaky konjac, sns.
Tena tsy fahita firy ny Konjac any Andrefana ary tsy fantatra izay asany, afa-tsy ireo mpamatsy manam-pahaizana manokana amin'ny fivarotana ny vovoka, dia mety ho misy na tsia ao amin'ny faritra misy anao izy ireo raha tsy mividy azy ireo amin'ny Internet ianao.
Inona no atao hoe glumannan?
Rehefa mitady fanampin-tsakafo vita amin'ny konjac ianao dia hieritreritra fa antsoina hoe "vovoka konjac organika" izy ireo. Ny Glucomannan dia fibre hita ao amin'ny konjac, ary voalaza fa manana tombontsoa ara-pahasalamana isan-karazany ny vovoka. Noho izany, ny vovoka vita amin'ny konjac dia asiana marika araka ny fibre ao anatiny, fa tsy araka ny zavamaniry.



