Sakafo kely konjac sinoa konnyaku snack (Hanitra vilany mafana) | Ketoslim Mo
Tsakitsaky konjac sinoaIreto avy ireo akora ilaina: ranolafarinina konjac、vovoka, menaka legioma, sakay, sira, siramamy fotsy、faharetana: 12 volana; Lanja 270g, tehirizina ao amin'ny toerana mangatsiaka sy maina. Aza ampangatsiahina.
Sakafo ambongadiny tsy misy siramamy be fibre azo amboarina amin'ny sakafo konjac eo no ho eo, sakafo kely konjac
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | CHINEtsakitsaky konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 22g |
| Akora fototra: | Rano,Vovoka Konjac, Dipoavatra nalona (dipoavatra vary), menaka voan-tsinapy, starch, sira azo hanina, dipoavatra, siramamy fotsy, zava-manitra, leviora nalaina, Akora fanampiny amin'ny sakafo (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, asidra laktika, asidra asetika, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, asidra sitrika, sodium lactate), hanitra azo hanina |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy,gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 456kJ |
| Prôteina: | 1.1 g |
| Tavy: | 6.2g |
| Gliosida: | 7.6g |
| Sodioma: | 1026 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Inona no atao hoe tsakitsaky konjac?
| Dingana 1 | Mety hieritreritra ny olona fa angisy na horita no anaovana ity tsakitsaky ity. Raha ny marina anefa, lafarinina konjac no anaovana ity tsakitsaky ity. |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay




