Sakafo kely konjac Ketoslim Mo misy tsiron-tsaosy laisoa, sakafo tsy mihinan-kena 22g
Momba ity entana ity:
Konjactsakitsaky: Antsoina koa hoe LaTiao any Shina ny tsakitsaky konjac anay, mitovy endrika amin'ny tsakitsaky WeiLong, ary vita amin'ny fakany konjac ny tsakitsaky konjac anay, sakafo ara-pahasalamana voajanahary, fenofibre sakafo,ny endriky ny tsakitsaky dia nitovy tamin'ireo konjac mitsako ireojellyNametraka dite misy bubble tea izy ireo, saingy somary "marefo kokoa" ity iray ity.
Safidy tsiro hafa: Misy tsiro efatra azonao isafidianana, sauerkraut mafana amin'ny vilany mafana sy tsiro dipoavatra nalona, sokafy ny fonosana dia ho fofonainao ny hanitra, ny tsiro samihafa dia manome anao fahatsapana samihafa, raha afaka misafidy ny tsiro masiaka ianao dia andramo ny masiaka, raha tianao ny tsiro marikivy dia andramo nylaisoa nalonatsiro.
Mora entina miaraka: Ny fonosana tsirairay dia misy 22g (20g ho an'ny tsiron-tsakafo masiaka), azonao ankafizina ao an-trano ny tsakitsaky konjac ary raha te hizara amin'ny namana ianao na hitondra izany miaraka aminao, dia apetraho ao am-paosy fotsiny, ankafizo ny tsirony matsiro amin'ny fotoana rehetra sy na aiza na aiza!
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Sokafy ny fonosana.
2. Vonona hohanina.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Konjac snack sauerkraut tsirony |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 22g |
| Akora fototra: | Rano, Vovoka Konjac, Dipoavatra nalona (dipoavatra vary), Menaka colza, Starch, Sira azo hanina, Dipoavatra, Siramamy fotsy, Zava-manitra, Fitrandrahana leviora, Akora fanampiny amin'ny sakafo (sodium glutamate, disodium nucleotide 5'-taste, asidra laktika, asidra asetika, dioksida titane, Sodium D-isoascorbate, Asidra sitrika, sodium lactate), Ditin-javatra azo hanina |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 9 volana |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 295kJ |
| Prôteina: | 1.1g |
| Tavy: | 3.2g |
| Gliosida: | 4.5g |
| Fibre ara-tsakafo | 7.2g |
| Sodioma: | 1380mg |
Fanontaniana sy Valiny
Inona no atao hoe tsakitsaky konjac?
Raha vao jerena dia mety hieritreritra ny olona fa angisy na horita no anaovana ity tsakitsaky ity. Raha ny marina anefa dia lafarinina konjac no anaovana ity tsakitsaky ity. Voafono tsirairay izy ireo mba ho mora ampiasaina, ka azonao entina na aiza na aiza tianao. Manodidina ny 26kcal eo ho eo ny fonosana tsirairay, izay ampy tsara ho an'ny tsakitsaky.
Inona no atao hoe tsakitsaky Weilong?
Weilong Foods dia marika sakafo tsakitsaky izay mamokatra sy manamboatra paty masiaka, hazan-dranomasina maina, ary andian-tsakafo tsakitsaky hafa.
Inona no matsiro amin'ny Weilong?
Fampahalalana ankapobeny momba ny Weilong Delicious Global Holdings.
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.

Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay





