Konjac rice keto | Ketoslim Mo oat konjac rice | sakafo ho an'ny diabeta shirataki
Momba ny entana
Ny vary antonony dia ambany kokoa ny tahan'ny starch raha oharina amin'ny vary fohy, izay mety hiteraka tsiro mamy kokoa fa tsy miraikitra amin'ny sakafo, arakaraka ny fomba fahandroana sy ny karazana vary. Ny vary antonony ampiasaina amin'ny risotto dia ny Carnaroli sy ny arborio.
Vary Konjac Keto: KonjacVary voahangy vary, fantatra ihany koa amin'ny hoeVary mahagaga or Shirataki vary, dia sakafo tsy misy keto ary mety tsara ho an'ny diabeta ihany koa. Vita avy amin'nyfakany konjac, manankarena amin'nykonjac glucomannan.
Vary Konjac OatManampy lafarinina vary oats amin'ny vary konjac fototra, ka manome azy tsiro sy fibre toy ny vary oats. Soloina vary tonga lafatra ho an'ny sakafo keto sy ambany gliosida izy io. Ny Konjac dia vita amin'ny rano 97% sy fibre avy amin'ny zavamaniry konjac 3%. Sakafo voajanahary ambany kaloria izy io, ambany tavy sy tsy misy siramamy ihany koa, ary mety tsara ho an'ny diabeta ihany koa ny mampiasa azy ho sakafo fototra.
•Kaloria ambany/Tavy/Karbôhidrata
• Tsy misy glotena
• Azo hanina ho an'ny diabeta
Tsy midika akory izany fa tsy afaka mankafy sakafo matsiro ianao rehefa manao régime. Ny vary Konjac Oat Pearl dia afaka manome fahafaham-po ny filanao ara-tsakafo sy ny filànao hampihena lanja. Ny vokatra rehetra atolotray dia voamarina avy amin'ny fikambanana manana fahefana toy ny HACCP, IFS, BRC, sns., ary ny fiarovana sy ny fahasalamana dia laharam-pahamehana foana.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary perla avy amin'ny oats konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy glotena/ Proteinina ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 37kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0.46g |
| Gliosida: | 0g |
| Sodioma: | 2mg |
- Endasina amin'ny menaka zavokà ny silaka tongolo lay mandra-pahatonga azy ho volontany volamena kely
- Avela eo anilany ny menaka tongolo gasy, ka ny dibera nohavaozina ghee 0.5 sotro fihinanana sisa tavela ao anaty lapoaly.
- Endasina miaraka amin'ny sira sy dipoavatra ny vary shirataki ambany gliosida mandra-pipoahan'ny vary.
- Atosiho eo anilany ny vary ary ampio voanio aminos dia hosory amin'ny vary ny saosy.
- Atosiho ny vary ary ampio atody nokapohina mba ho lasa atody nokapohina malefaka.
- Afangaro ary hosory eo ambonin'ny atody mandra-pahatongany tsy ho rano intsony.
- Handravaka tongolo gasy, poti-tongolo gasy endasina, ary aroso eo anilany ny menaka tongolo gasy!
Zavatra bebe kokoa hojerena
Manontany koa ny olona
inona ny konjac Food | Ketoslim Mo
ny fomba fanaovana konjac| Ketoslim Mo
Inona no fiantraikan'ny konjac oat surface surface | Ketoslim Mo
Nahoana ny konjac no antsoina hoe sakafo tsara indrindra amin'ny sakafo ara-pahasalamana | Ketoslim Mo
Mampidi-doza ve ny mihinana paty Shirataki tsy misy kaloria sy gliosida isan'andro | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.





