namboarina konjac paty hoditra santionany maimaim-poana organika konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•Be fibre
• Tsy misy varimbazaha
• Gliosida ambany
• Tsy misy glotena
• Tsy misy GMO
Manankarena amin'ny paty manifyNy glucomannan, izay akora nanaovana ny paty konjac, dia antsoina koa hoe Konjac (zavamaniry voajanahary).Fihenan-danja, fampidinana tosidrà sy siramamy ao amin'ny ra, fanesorana poizina sy fivalanana, fisorohana ny homamiadana ary fanampin-tsakafo kalsioma sy ny vokany hafa. Akaiky ny aotra ny starch mafana, samy mikendry ny hampiroborobo ny fahasalamana avokoa izy rehetra. Afaka mihinana fettuccine koa ny olona voan'ny diabeta. Manana rafitra fanaraha-maso ny fiarovana izahay satria manana traikefa mihoatra ny 10 taona ny Keto-slim mo, manana fanamarinana iraisam-pirenena azo antoka: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, sns...
ambongadiny konjac paty /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac paty
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Konjac biolojikaKetoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 7 mg |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Azo hanina amin'ny Keto ve ny paty manify?
Eny, gliosida 2 g monja sy kaloria 5 isaky ny 83 g ny paty konjac, izay tonga lafatra ho an'ireo manaraka ny sakafo keto izay maniry paty. Safidy tsara ihany koa ho an'ireo manaraka sakafo vegan na tsy misy gluten, na izay te hihinana sakafo ara-pahasalamana na hanova ny fomba fanaony amin'ny paty amin'ny alina.
Fomba fitahirizana paty konjac?
Lena ny paty konjac. Mba hihazonana ny gel konjac ho mafy orina, dia mila fonosina ao anaty vahaolana alkaline izy io, izay mahatonga ny paty ho matsiro kokoa. Raha ampangatsiahina ao anaty vata fampangatsiahana ny paty dia ho henjana izy ireo ary hisy fiantraikany amin'ny endriny.


