Vary efa masaka mialoha, vary konjac be fibre | vary tsy misy siramamy, ambany kaloria | Ketoslim Mo
Momba ny entana
Ketoslim MoSakafo be fibre efa masaka mialohaVary KonjacSakafo be fibre sady ambany tavy ny "chips". Vita amin'ny konjac mahazatra izy io ary manankarena fibre, izay mampiroborobo ny fahasalaman'ny fandevonan-kanina sy mifehy ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra. Tsara ho an'ireo izay manahy momba ny sakafo.
Momba ny entana
1. MATAVY KELY:Masaka mialoha be fibrevary konjacSakafo ambany tavy izy io. Kely kokoa ny tavy ao anatiny raha oharina amin'ny vary mahazatra na sakafo fototra hafa, izay manampy amin'ny fanaraha-maso ny kaloria raisina. Safidy tsara indrindra ho an'ireo olona manahy momba ny hatavezana sy ny tavy tafahoatra izy io.
2. BE FIBRA AMIN'NY SAKAFO:Masaka mialoha be fibrevary konjacManankarena fibre ara-tsakafo. Tena ilaina amin'ny fahasalaman'ny fandevonan-kanina ny fibre ara-tsakafo, mampiroborobo ny fivezivezen'ny tsinay, misoroka ny fitohanana ary manampy amin'ny fanaraha-maso ny fahazotoan-komana. Misafidy fibre be dia bevary konjacamin'ny maha-sakafo fototra azy dia afaka mampitombo ny fihinananao fibre sy manatsara ny fiasan'ny tsinay.
3. TSY MISY GLUTEN:Masaka mialoha ny fibre be dia beVary Konjacdia sakafo tsy misy gluten ho an'ny olona mora voan'ny gluten na paranoia gluten. Ny gluten dia proteinina hita ao anaty voamaina maro, saingy mety hiteraka fihetseham-po tsy mahazo aina na tsy mety amin'ny olona sasany. Amin'ny fisafidianana sakafo tsy misy glutenvary konjac, afaka mankafy sakafo matsiro ianao sady misoroka ireo olana mifandraika amin'ny gluten.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Zava-misy momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 334 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 0.6g | 1% |
| Tavy mahavoky 0g | 0% |
| Tavy Trans 0g | |
| Gliosida manontolo 72g | 24% |
| Prôteina 5.1g | 9% |
| Fibre 8.1g | 32% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 0g | 0% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary Konjac efa masaka mialoha misy fibre be |
| Akora fototra: | Vary,vovoka konjac, starch katsaka (mahatanty) be amylose |
| Toetoetra: | Tsy misy glotena/Tavy ambany/Fibre be/Tsy misy sôdiôma |
| Asa: | Fihenan-danja, Fihenan'ny Siramamy ao amin'ny Ra, Fanoloana Sakafo ho an'ny Vegetariana |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Lanja afa-karatsaka: | 80-120g (azo amboarina) |
| Fibre ara-tsakafo: | 8.1g |
| Votoatin'ny tavy: | 0.6g |
| Faharetan'ny fijanonana: | 12 Volana |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana |
| 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona | |
| 3. Azo alaina ny OEM ODM OBM | |
| 4. Santionany maimaim-poana | |
| 5. MOQ kely |
Sary amin'ny antsipiriany
Toe-javatra azo ampiharina
Orinasa






