ambany cal spaghetti konjac soba paty | Ketoslim Mo
Maika ve ianao? Kobanina haingana ireo zavatra voajanahary ireo,paty ambany kaloriaVonona hohanina! Ny tsirony tsy miandany dia mahatonga ireto paty ireto ho azo ampiasaina amin'ny fomba maro, fa ny fomba tianay indrindra hihinanana azy ireo dia ny mahandro azy ireo amin'ny lasopy miaraka amin'ny legioma voatetika, na ny endasina miaraka amin'ny akoho sy legioma. Tombony: Ny servisy 4-ounce dia manome 15 isan-jaton'ny fihinanana kalsioma isan'andro. Na dia tsy mitovy amin'ny ronono iray vera aza izany, dia mbola betsaka ny otrikaina tsy ho hitanao ao anaty vilia paty.
Paty konjac vaovao tsy misy asidra sy alkali 2021 Paty konjac soba tsy misy asidra sy alkali
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | paty konjac sobaKetoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 8KCal |
| Siramamy: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 0.4g |
| Sodioma: | 0 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana




