Paty Konjac manify, tsiron'ny voatabia vegan, Ketoslim Mo, sakafo voajanahary Vermicelli
Paty eo no ho eo, tsiron'ny voatabia, iray amin'ireo andiany be mpividy indrindra. Matetika antsoina hoe shiratakipaty, paty konjac dia paty vita amin'ny voan'ny ovy konjac. Paty tsotra sy mangarahara izy io izay maka tsiron'izay ampiarahina aminy. fantatra ihany koa amin'ny hoe paty Miracle, paty Shirataki, tsy toy ny andiany hafa, ny paty eo no ho eo dia manana angovo bebe kokoa, mbola be fibre, gliosida betsaka (vitsy noho ny paty mahazatra), ityVermicelli(spaghetti) no safidy tsara indrindra ho an'ny fahamorana, azonao atao ny mankafy ny sakafo matsiro rehefa mahazo ny fanaterana ianao.
| Anaran'ny vokatra: | paty voatabia eo no ho eo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 180g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 9 volana |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 254KJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 1.7g |
| Gliosida: | 8.2g |
| Sodioma: | 980 mg |
| fibre: | 6.4g |
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.

Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.







