Mpanamboatra paty shirataki maina 75g konjac maina | Ketoslim Mo
Paty Konjac maina
Fomba fihinanana:
Mandroboka konjackpaty konjac mainaAvela ao anaty rano mandritra ny 30 minitra, alona mandra-pahalemy, dia kobanina amin'ny rano madio. Azonao ampiasaina ho toy ny paty fototra na ho toy ny laoka fanampiny toy ny vilany mafana, laoka andrahoina, sns.
Raha manandrana maina ianaopaty shiratakiSambany vao mihinana kely aloha mba tsy hivonto sy tsy hahazo aina.
Tena tsy misy tsirony sady matsiro! Aroso miaraka amin'ny saosy tianao indrindra fotsiny! Paty shirataki maina mitovy amin'nypaty keto ovysatria maivana dia maivana ny tsirony, izay midika fa tonga lafatra amin'ny fanampiana zava-manitra sy fanamboarana izay sakafo nofinofinao izy ireo.
Aiza no hividianana paty shirataki
Ketoslim MoAmin'ny maha-mpamatsy tolotra sakafo tokana anay, dia manome ny vokatra tsara indrindra amin'ny vidiny mirary indrindra ho an'ny trano fisakafoanana, bar, toeram-pivarotana lehibe, lakozia, toeram-panatanjahan-tena, fivarotana sakafo maivana sy ny maro hafa izahay.
Ny tanjonay dia tsy ny hanome ny mpanjifanay nyvokatra ambongadiny tsara indrindraamin'ny vidiny mirary indrindra, fa koa mba hanomezana serivisy mpanjifa tena tsara sy fandefasana haingana. Noho ny efa niasanay tao amin'ny indostrian'ny konjac nandritra ny folo taona mahery ary manana masoivoho manerana ny firenena miaraka aminay, dia mirehareha izahay amin'ny fananganana fifandraisana maharitra amin'ireo mpivarotra sakafo, toeram-pisakafoanana ary matihanina amin'ny serivisy sakafo manerana ny firenena ary manantena ny ho lasa toerana tokana ahafahana mahazo ny filànao rehetra momba ny sakafo ambongadiny.
Paty konjac maina 75g tsy misy tavy, sakafo keto misy saosy
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Konjac maina -Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 75g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy, gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny fihenan-danja |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 21Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 4.9g |
| Fibre ara-tsakafo | 0.7g |
| Sodioma: | 6.1mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Maina ve ny paty shirataki?
| Dingana 1 | Sakafo KonjacMatetika tsy maina ny hena voatahiry anaty rano. Ny tombony dia tsy manana fofona Shirataki mahazatra izy ireo, ary maina sady mora entina sy tehirizina. Saika tsy misy tsirony izy io, nefa mora mitroka ny ankamaroan'ny saosy, toy ny mofo asiana zava-manitra ao anaty ramen, saosy soja, na saosy endasina. |
| Dingana 2 | Ity karazana paty maina ity, 75 grama ny kitapo kely iray, ny kitapo kely iray dia mety ho lanjan'ny olona iray, raha mihinana bebe kokoa ianao dia afaka mametraka sombiny 2 handrahoana oh |
Afaka maina ve ny paty konjac?
Tsara raha maina izy ireo, azonao tehirizina ela ao anaty fitoeran-tsakafo. Saingy tsy azo hanina efa lany daty. Matsiro miaraka amin'ny legioma endasina, saosy soja ary akoho/vegan.
Afaka mahazo paty shirataki maina ve ianao?
Tsy dia misy tsirony firy izy ireo, ka mifanaraka tsara amin'ny akora sy saosy maro samihafa. Ny paty konjac mahazatra dia "lena" sy "maina", ary misy fonosana samihafa ihany koa, toy ny kitapo, boaty, boaty vita amin'ny foil aluminium, sns.
Ahoana no fomba fahandroana paty konjac maina?
Apetraho ao anaty vilia ny paty maina, araraka ao anaty rano mangotraka ary alona mandritra ny 10 minitra. Hihamalemy tsikelikely ny paty maina. Andrahoy ny rano ao anaty vilany, ampio ny paty, andrahoy mandritra ny 10 minitra, ampio ny akora, ny zava-manitra ary ny laoka fanampiny, dia angony ary hano.






