Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
Vokatra Konjacmety hitondra soa ara-pahasalamana. Ohatra, afaka mampihena ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra sy ny kolesterola izy ireo, manatsara ny fahasalaman'ny hoditra sy ny tsinay ary manampy amin'ny fanasitranana ny ratra, mampiroborobo ny fihenan-danja, satriakonjacMatanjaka be ny adsorption-ny, afaka mandray menaka be loatra ao amin'ny vatanao, ka tsy tafiditra ao anaty vatana intsony. Manankarena fibre ny konjac, ka raha manana tsinay sy vavony ratsy ianao dia aza mihinana azy satria tsy mora levonina. Tsara kokoa ny manatona dokotera alohan'ny handraisanao konjac.
Fomba fandrahoan-tsakafo:
1, endasina: sasana indroa ny paty dia tatatra, asio menaka ao anaty vilany, apetraho ao ny paty dia endasina, asio zava-manitra, asio rano ary andrahoy mandritra ny 5 minitra, azonao hanina, azonao ampiana koa ny laoka tianao indrindra toy ny brokoli, hen'omby, saosy salady katsaka sy ny sisa;
2, andrahoina: asio rano ao anaty vilany mba hangotraka, ary avy eo dia asio paty madio, asio zava-manitra, dia azo hanina;
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 200g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 12 volana |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 98kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 2.9g |
| Sodioma: | 196mg |
Zavatra bebe kokoa hojerena
Manontany koa ny olona
inona ny konjac Food | Ketoslim Mo
ny fomba fanaovana konjac| Ketoslim Mo
Inona no fiantraikan'ny konjac oat surface surface | Ketoslim Mo
Nahoana ny konjac no antsoina hoe sakafo tsara indrindra amin'ny sakafo ara-pahasalamana | Ketoslim Mo
Mampidi-doza ve ny mihinana paty Shirataki tsy misy kaloria sy gliosida isan'andro | Ketoslim Mo
Mahasalama ve ny paty konjac?
Mety hitondra soa ara-pahasalamana ny vokatra Konjac. Ohatra, afaka mampihena ny tahan'ny siramamy sy ny kolesterola ao amin'ny ra izy ireo, manatsara ny fahasalaman'ny hoditra sy ny tsinay, ary mampiroborobo ny fihenan-danja amin'ny alàlan'ny fampitomboana ny fahatsapana ho voky. Toy ny amin'ny fanampin-tsakafo tsy ara-dalàna rehetra, ny olona manana olana amin'ny vavony na aretina tsy mahasalama dia asaina manatona dokotera alohan'ny handraisana konjac.
Ahoana ny fihinanana paty konjac?
Azo afangaro amin'ny paty ny paty konjac, toy ny paty mangatsiaka, paty lasopy, paty endasina, vonona hohanina, azo afangaro amin'ny salady hohanina: araka ny tsironao, azonao ampiana saosy isan-karazany, akora isan-karazany, mba hahazoana paty mifangaro matsiro. Andrahoina vao hohanina: azo ampiarahina amin'ny lasopy isan-karazany, asiana laoka fanampiny, asiana paty konjac andrahoina, paty lasopy ambany kaloria, matsiro ary vonona hohanina. Endasina vao hohanina: Paty konjac Q bomb mamelombelona, ampio akora mety, endasina, azo ankafizina ny paty endasina ambany kaloria.
Afaka mividy konjac ve ianao?
Mazava ho azy fa mpanamboatra sakafo konjac ny Ketoslim Mo, manana ny toeram-pambolena sy fanodinana konjac manokana, manana ny vidiny mifaninana, ny famokarana, ny famolavolana, ny fiantohana ny kalitao ary ny fanaterana isan-trano izay tadiavinao izahay. Ny tanjonay dia ny hanampy anao hampihena ny olana tsy ilaina amin'ny fanafarana avy any Shina ary hitsitsy ny fandanianao amin'ny fividianana, anisan'izany ny fotoana sy ny vola. Afaka manampy anao hividy vokatra sy fitaovana famonosana hafa maimaim-poana ihany koa izahay.






