Vary mafana ho azy, sakafo haingana azo soloina amin'ny toby | Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
Ny vary konjac mahamay ho azy dia misy fitoeran-javatra fanafanana, izay mahatonga azy ho mora sy haingana kokoa hohanina, ary ny lanjany maivana kokoa dia mahatonga azy ho mora entina kokoa.Afaka manolo ny vary fotsy ny vary konjace, ary ny votoatin'ny gliosida ao aminy dia latsaky ny 80% noho ny an'ny vary fotsy. Vary mahasalama izy io, ambany tavy, ambany kaloria ary tsy misy siramamy.Ketoslim Modia nandalina ny fomba hampidirana lalina kokoa ny vary konjac eo amin'ny fiainan'ny mpanjifa.Vary manafana tenamahatonga azy io ho mora sy haingana, mampihena ny fotoana lanin'ny mpanjifa amin'ny fandrahoan-tsakafo.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary manafana tena |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 100g |
| Akora fototra: | Vary, vovo-katsaka azo hanina, ester asidra matavy mono-diglyceride, calcium dihydrogen phosphate, lafarinina konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | Tsy misy gluten/Tsy misy tavy/Sariaka amin'ny Keto |
| Asa: | Mora ampiasaina / Vonona hohanina |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 355Kcal |
| Prôteina: | 6.4g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 80.8g |
| Sodioma: | 0mg |
FOMBA FANDRAISANA/FAMPISASANA
1. Ampio nysakafo masakamiaraka amin'ny vary ao anaty vilia kely
2. Apetraho ao anaty vilia lehibe ny takelaka fanafanana ary araraka ao anaty vilia kely ny rano mafana ao anatiny.
3. apetraho eo ambonin'ny vilia lehibe ny vilia kely. Sarony ny zava-drehetra.
4. Andraso 15 minitra eo ho eo.
5. Raha mbola misy etona mivoaka avy ao anaty vilia dia ankafizo ny sakafonao!
FAQ
Vary maina no akora fototra, ary ny fihetsiky ny kitapo fanafanana amin'ny rano no ampiasaina hanafanana ny vary amin'ny alalan'ny rano.
Araraka ao anaty fitoeran-bary ny vary ary asio rano sahaza azy; sokafy ny fonosana fanafanana, asio rano mangatsiaka sahaza azy, andraso hihena ny hafanany, ary ankafizo rehefa afaka 15 minitra.
hifandray amin'ny Kalsioma Oksida ny rano. Manomboka avy eo ny fihetsika voajanahary exothermic izay miteraka hafanana.
Ny hafanana dia ateraky ny fihetsika exothermic vokatry ny fanampiana rano mafana ao amin'ny efitrano amin'ny mineraly vovoka toy ny manezioma, vy ary sira. Ny fonosana dia natao mba hipetrahan'ny rano mafana eo ambanin'ny lovia misy sakafo ary hampietona azy.
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Fanontaniana: Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Valiny: Tsia, azo antoka ho anao ny mihinana azy.
Fanontaniana: Nahoana no voarara ny paty konjac?
Valiny: Voarara any Aostralia izy io noho ny mety ho fahatapahan'ny lalan-drà.
Fanontaniana: Azo atao ve ny mihinana paty konjac isan'andro?
Valiny: Eny fa tsy foana.





