Paty Konjac ambany kaloria misy Konjac Gold Inatant
Tsy miteraka ketône ny paty Konjac Gold eo no ho eo noho ny tsy fisian'ny gliosida ao anatiny.
Miaraka amin'ny gliosida 1.2g sy kaloria 5 isaky ny 270g,Paty konjacdia tonga lafatra ho an'ireo izay maniry paty amin'ny sakafo keto. Ho an'ireo mpihinana legioma na tsy mihinana gluten, ny paty konjac dia iray amin'ireo sakafo mampihena tavy amin'ny sakafo ketogenika, ka mahatonga azy ireo ho safidy tsara satria azo jerena any amin'ny trano fisakafoanana, toeram-panatanjahan-tena, toeram-pivarotana lehibe ary toeram-pivarotana entina mody.
Rehefa mitombo ny lazan'ny paty Konjac, dia misy marika sasany mamokatra vovoka konjac efa vita. Raha manaraka sakafo ambany gliosida ianao dia tsy maintsy mitandrina mba tsy hihoatra ny fetran'ny gliosida ny akora fanampiny, toy ny saosy, mamy ary legioma misy starch.
Konjac (juruo), ambany kaloria
Ambany ny votoatin'ny starch ary voky tsara
Amin'ny sakafo ketogenika ambany gliosida
Azo ampiasaina ho solon'ny lafarinina
Saingy tsy maintsy fantatrao ireto manaraka ireto momba ny fady amin'ny fihinanana konjac:
1. Misy poizina ny konjac manta, koa ataovy izay handrahoana azy mihoatra ny adiny telo alohan'ny hihinanana azy.
2. Ny Konjac dia misy fibre be dia be, izay tsy mora levonina sy raisina rehefa miditra ao anaty tsinay. Noho izany, ny olona manana olana amin'ny fandevonan-kanina sy tsy fahalevonan-kanina dia tsy tokony hihinana be loatra isaky ny mihinana.
3 Raha voan'ny sery konjac ianao, dia tokony hihinana kely kokoa.
4, Konjacdia tokony hihinana kely kokoa ireo marary manana volo sy aretin-koditra izay manana maimaika, mangidihidy ary soritr'aretina hafa.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Konjac Gold eo no ho eoKetoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy/gluten ambany |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 125KJl |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 6.4g |
| Sodioma: | 12mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Fahalalana hafa momba ny paty konjac
| 1 Novambra | Nahoana no mahavoky be ny konjac?Ny fakany konjac dia misy fibre mety levona eo amin'ny 40% eo ho eo -- glucomannan. Noho ny toetra mampiavaka azy manokana amin'ny fidiran'ny rano mahery, ny konjac dia manankarena fibre ara-tsakafo, izay afaka miteraka fahatsapana voky, mampihena ny kolesterola ary mandanjalanja ny siramamy ao amin'ny ra. |
| 2 Novambra | Nahoana no mahavoky be ny konjac?Ny Konjac dia misy fibre mety levona, glucomannan, izay mamorona fahatsapana ho voky noho ny fandalovany miadana be ao amin'ny lalan-kanina ary hita fa mampihena ny kolesterola sy mandanjalanja ny siramamy ao amin'ny ra. Ny hatsaran'ny konjac dia miankina amin'ny fomba fandrahoanao azy. |
| 3 Novambra | Tsy misy kaloria ve ny paty konjac? Saika tsy misy kaloria (eo amin'ny 8 kaloria isaky ny 200g) ny paty konjac, izay vita avy amin'ny fakany konjac (konnyaku), izay amboarina ho lafarinina alohan'ny hanovana azy ho paty amin'ny sakany samihafa. Kely kaloria izy ireo nefa mbola mahavoky ihany satria be fibre. |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Mampitombo ny siramamy ao amin'ny ra ve ny paty volamena eo noho eo?
Paty Konjac. Mampihena ny fandevonan-kanina ity fibre ity ary manampy amin'ny fampihenana ny fiakaran'ny siramamy ao amin'ny ra. Satria miadana ny fandevonan-kanina azy, ny glucomannan dia manome sakafo ho an'ny bakteria tsara ao amin'ny tsinaibe mba hahafahan'izy ireo mamokatra asidra matavy fohy, mampihena ny fivontosana, ary mandrisika ny famoahana ny peptide hormonina enterotropika YY. Izay mety hahasoa ny fahasalaman'ny tsinay.
Paty volamena konjac eo noho eo ambany gliosida?
Eny ary! Raha ny marina, vokatra tsy misy gliosida izy io! Ary tsy misy gluten!
Sarotra ve ny mandevona paty konjac?
Ny gliosida azo levonina ao anaty konjac dia mazàna tsara ho an'ny fahasalamanao, saingy mety ho sarotra ho an'ny olona sasany koa ny mandevona azy. Rehefa mihinana konjac ianao, dia miempo ao amin'ny tsinainao lehibe ireo gliosida ireo, izay mety hiteraka voka-dratsy isan-karazany ao amin'ny gastrointestinal.






