Mpanamboatra paty konjac Shirataki ambongadiny paty manify tsiron-tsakafo | Ketoslim Mo
Paty konjac Shiratakiantsoina koa hoe paty fahagagana, ny toetra mampiavaka azy dia ambany kaloria, ambany gliosida ary be fibre, tsy misy gluten, vita amin'nyglukomananina, karazana fibre avy amin'ny fakany konjac. Ny zavamaniry konjac dia maniry any Japon, Shina ary Azia Atsimo Atsinanana. Vitsy dia vitsy ny gliosida mora levonina ao anatiny — fa ny ankamaroan'ny gliosida ao aminy dia avy amin'ny fibre glucomannan. Ny "Shirataki" amin'ny teny Japoney dia midika hoe "riandrano fotsy,” izay mamaritra ny endriky ny paty mangarahara. Vita amin'ny afangaroana lafarinina glucomannan amin'ny rano mahazatra sy rano sokay kely izy ireo, izay manampy ny paty hitazona ny endriny.
Ny paty konjac Shirataki anay dia karazanapaty manify, fa sakafo ara-pahasalamana voajanahary, manampy amin'ny fihenan-danja, ny fibre ao amin'ny konjac dia mampihemotra ny fandevonan-kanina, ka mijanona ho voky ela kokoa ny olona ary mihinana kely kokoa. Ankoatra izany, ny Glucomannan dia hita fa manampy amin'ny fampihenana ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra amin'ny olona voan'ny diabeta sy ny fanoherana ny insuline.
Toetoetra:
- • Keto • Tsy manimba ny siramamy ao amin'ny ra
- • Tsy misy gluten • Tsy misy voamaina
- • Vegan • Tsy misy soja
Torolalana:
- 1. Hafanao mialoha ny lafaoro hatramin'ny 350°F (175°C).
- 2. Kobanina amin'ny rano mandeha mandritra ny roa minitra farafahakeliny ny paty.
- 3. Afindrao ao anaty lapoaly ny paty ary andrahoy amin'ny afo antonony mandritra ny 5–10 minitra, afangaro tsindraindray.
- 4. Raha mbola andrahoina ny paty dia hosory menaka oliva na dibera ny ramekin 2 kaopy.
- 5. Afindra ao anaty ramekin ny paty masaka, ampio ireo akora sisa tavela ary afangaro tsara. Andrahoy mandritra ny 20 minitra, esory amin'ny lafaoro ary aroso.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Shiratakipaty kanjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Faharetan'ny fitahirizana | 12 volana |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy,gliosida ambany/be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 21Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 7mg |
FAQ:
1. Nahoana no voarara ny paty konjac?
Bnoho ny fisian'ny sakana amin'ny tsinay na tenda matetikaTsy tokony hihinana fanampin-tsakafo konjac ny ankizy sy ny vehivavy bevohoka na mampinono.
2. Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
3. Inona no mahasamihafa nypaty konjacSYpaty shirataki?
Miendrika efamira ny konjac ary mitovy endrika amin'ny paty kosa ny shirataki.
4. Ratsy aminao ve ny paty Shirataki?
Tsia, mitovy amin'ny paty konjac ihany koa, vita amin'ny fibre mety levona anaty rano, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.







