Paty varimbazaha manontolo Ketoslim Mo Shirataki paty biolojika maina
Momba ity entana ity
Ny paty konjac oat dia karazana iray amin'ireo paty malaza eto amintsika.azo hanina amin'ny keto sakafo konjac, antsoina koa hoePaty vary hordea Shirataki or Paty vary ôta mahagagaTsy tahaka ny andiany hafa, ity paty konjac oat ity dia afangaro amin'ny lafarinina oat sy lafarinina konjac, ny fanampiana fibre oat amin'ny fangaro dia tsy vitan'ny hoe manatsara ny endriky ny paty mba hitovy amin'ny paty atody mahazatra fa mampitombo ihany koa ny tombontsoa ara-tsakafon'ny paty. Izany no antony iantsoana azy hoe "Paty FahagaganaVita avy amin'ny zavamaniry konjac, ambolena any Azia atsimo atsinanana, indrindra fa any Shina sy Japon. Feno fibre ity zavamaniry ity. Izany indrindra no mahatonga ny vokatray ho solon-tsakafo tonga lafatra ho an'ireo olona mampihena lanja.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPISASANA
-
1. Endasina ny tongolo, ny saosy soja, ny saosy soja ary ny menaka sesame.
2. Apetraho ao anaty lapoaly ny legioma.
3. Ampio ny paty ary afangaro tsara.
4. Asiana sira ary andramo.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | paty konjac ho an'ny vary orza |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, lafarinina vary orza, rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 9Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 0g |
| Sodioma: | 2mg |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Fanontaniana: Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Valiny: Tsia, azo antoka ho anao ny mihinana azy.
Fanontaniana: Nahoana no voarara ny paty konjac?
Valiny: Voarara any Aostralia izy io noho ny mety ho fahatapahan'ny lalan-drà.
Fanontaniana: Azo atao ve ny mihinana paty konjac isan'andro?
Valiny: Eny fa tsy foana.




