Vary be proteinina Vary Konjac | Gliosida ambany, tsy misy gluten | Ketoslim Mo
Momba ny entana
Ny vary be proteinina koa dia karazanavary konjacNy akora fototra ao aminy dia ny fakanykonjac, izay manankarena amin'nyglukomananinaIty vary be proteinina ity (vary misy portein betsaka indrindra) dia ambany gliosida, keto, be fibre, tsy misy gluten, ary manana tombony maro ho an'ny vatana:
AMBANY KALORIA:Masaka mialoha be proteininaVary KonjacAmbany kaloria tokoa izy io, ka mahatonga azy io ho safidy tsara ho an'ireo izay te hampihena ny fanjifana kaloria. Ampahany kely amin'ny kaloria azo avy amin'ny vary mahazatra ihany no ao anatiny, ka mahatonga azy io ho safidy tsara indrindra amin'ny fampihenana lanja.
AMBANY GLIOBA:Masaka mialoha be proteininavary konjacTena ambany siramamy ihany koa izy io, ka mahatonga azy io ho azo hanina ho an'ireo manaraka sakafo ambany gliosida na ketogenika. Safidy tonga lafatra ho an'ireo izay te hampihena ny fihinanana starch sady mankafy sakafo hariva matsiro ity.
Tsy misy glotena:Tsy misy gluten ny vary konjac be proteinina masaka mialoha, izay safidy tsara ho an'ireo izay matahotra gluten na manaraka sakafo tsy misy gluten.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Zava-misy momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 351 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 1.1g | 2% |
| Tavy mahavoky 0g | 0% |
| Tavy Trans 0g | |
| Gliosida manontolo 67g | 22% |
| Prôteina 16.5g | 28% |
| Fibre 0.6g | 2% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 0g | 0% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Be proteininaVary Konjac |
| Akora fototra: | Vary, vovoka proteinina vary,vovoka konjac, starch katsaka misy amilosa be |
| Toetoetra: | Tsy misy gluten/matavy ambany/proteinina be/tsy misy sodium |
| Asa: | Fihenan-danja, Fihenan'ny Siramamy ao amin'ny Ra, Sakafo ho an'ny VegetarianaFanoloana sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Lanja afa-karatsaka: | 80-120 (azo amboarina) |
| Gliosida: | 16.5g |
| Votoatin'ny tavy: | 1.1g |
| Faharetan'ny fijanonana: | 12 Volana |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana |
| 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona | |
| 3. Azo alaina ny OEM ODM OBM | |
| 4. Santionany maimaim-poana | |
| 5. MOQ ambany |
Sary amin'ny antsipiriany
Toe-javatra azo ampiharina
Orinasa
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Mpanamboatra konjac matihanina, ny vola aloanao dia kalitao azo antoka, ary izay tsapanao fa serivisy fikarakarana
FAQ
100% Tsy GMO; Tsy mila fitiliana allergy; Ny tahan'ny asidra amine voalanjalanja kokoa, miaraka amin'ny proteinina pitipoà, dia mahatratra PDCAAS = 1; Ny tsiro tsy miandany, ny tsiro malefaka, mora amboarina.
Mampatanjaka ny siramamy ao amin'ny ra; Tsy mitroka rano ary tsy mety levona anaty rano; Matsiro; Antoka matsiro; Fandraisana mahomby; Manalava ny fotoana mahavoky; Mahatohitra hafanana avo; Mahatohitra tsindry avo; Kaloria ambany mahomby; Viscosité ambany; Malefaka sy marefo; Prebiotika tsara indrindra; Manatsara ny fandevonan-kanina; Firafitra tsara, fitazonana rano avo lenta.






