Paty fettuccine Shirataki misy epinara konjac ambany kaloria | Ketoslim Mo
Andrahoy ao anaty vilany antonony ny rano. Tatatra ny rano.paty fettuccine epinaraao anaty sivana ary kobanina amin'ny rano mangatsiaka mandritra ny 30 segondra. Apetraho ao anaty rano mangotraka ny paty ary andrahoy mandritra ny 2-3 minitra. Nypaty epinaratsy ho levona mandritra ny fandrahoana azy satria tsy miloko izy ireo. Safidy tsara ho an'ny sakafo maraina, antoandro ary hariva izy io, ary azonao hanina amim-pahatokiana. Ny fettuccine epinara konjac koa dia karazana irayfettuccine konjac.
Paty shirataki ambongadiny misy paty tsy misy tavy, tsy misy kaloria, konjac, epinara fettuccine,
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty epinara konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo ho an'ny paty epinara
| Angovo: | 6KCal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.6g |
| Sodioma: | 0mg |
Kaloria amin'ny paty epinara
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Inona avy ireo paty fettuccine Shirataki?
| Dingana 1 | Fangaroan'ny konjac voajanahary aziatika sy vovoka epinara ny tagliatne konjac sy epinara. Ny fonosana iray manontolo dia misy kaloria 20 sy gliosida 6 grama. |
| Dingana 2 | Paty Shiratakisakafo ambany gliosida izay misy kaloria vitsivitsy isaky ny fanompoana. Ny paty Shirataki dia tsy misy gliosida satria ambany gliosida. |




