Konjac Fiber Noodles China Manufacturers soybean paty keto丨Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
Ny paty misy fibre konjac diasakafo keto, sakafo ho an'ny diabeta, vita amin'ny fakany konjac, solon'ny paty mahasalama, Sojapaty konjacVita amin'ny vovoka konjac voajanahary madio miaraka amin'ny vovoka soja. Ny akora fototra dia vovoka konjac sy vovoka soja, ka mavo ny lokony tsy misy loko fanampiny. Novokarina mifanaraka amin'ny fepetra takian'ny sakafo ny sakafonay taorian'ny fitsapana sy fanamarinana, mba hahafahanao mihinana azy. Malaza any amin'ny firenena mihoatra ny 40 ny paty misy fibre konjac, ho sakafo ara-pahasalamana, afaka namorona fomba fahandro mamorona sy tonga lafatra ho an'ny...tsy mihinan-kenana olona te hanova ny fomba fisakafoany.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Tatatra ny rano avy amin'nypaty shirataki. dia kobanina vetivety amin'ny rano mangatsiaka ary avela eo.
2. Hafanao mialoha ny lapoaly miaraka amin'ny menaka fandrahoan-tsakafo. Ampio ny tongolo maintso fotsy, tongolo lay ary sakamalao. Endasina mandritra ny 1 minitra eo ho eo.
3. Ampio ny laisoa voatetika ary endasina mandritra ny 2 minitra eo ho eo. Araraka rano mafana 1/4 kaopy ary andrahoy bebe kokoa mba hahamaina ny laisoa. Ampio ny karaoty ary endasina mandritra ny 30 segondra fanampiny.
4. Ampio ny patsa ary endasina mandra-piovan'ny patsa ho mavokely.
5. Ampiopaty shiratakiAraraka ao ny zava-manitra ary endasina mba hampifangaro tsara ny zava-drehetra. Ankafizo ny sakafonao.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty soja konjac -Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano, herin'ny soja |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy, gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 53KJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 3.7g |
| Sodioma: | 0 mg |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Tsara ho anao ve ny paty konjac?
Mazava ho azy fa tsy vitan'ny hoe mampihena ny lanjanao sy mampihena ny siramamy ao amin'ny ra ny paty konjac, fa manamaivana ny fitohanana amin'ny alàlan'ny fanadiovana ny tsinay ihany koa. Raha te ho salama ianao dia tena ilaina ny sakafo ara-pahasalamana sy ny fanatanjahan-tena.
Nahoana no voarara ny paty konjac?
Ny paty konjac dia manana fibre avo roa heny noho ny paty mahazatra. Ny fibre glucomannan ao aminy, izay fibre avy amin'ny fakany konjac, dia mahatonga ny vavony hivonto ka hamorona fahatsapana ho voky. Ampiasaina ho toy ny akora mampitombo ny hatevin'ny sakafo sasany. Na dia azo ampiasaina amin'ny paty any Aostralia aza izy io, dia voarara ho fanampin-tsakafo tamin'ny 1986 noho ny mety ho mety hampidi-doza sy hanentsina ny vavony.
Misy fibre ve ny paty konjac?
Be fibre ny paty konjac. Raha legioma hafa no anaovana azy, toy ny paty voatavo, dia vovoka voatavo sy vovoka konjac no akora ao anatiny. Ny fibre dia manampy amin'ny fitazonana ny fiasan'ny tsinay ara-dalàna ary akora ambany angovo. Ny sakafo mahazatra manankarena fibre dia ny konjac;





