Shirataki paty sakafo manontolo| Ketoslim Mo
Fomba fihinanana: (Matsiro amin'ny dingana telo)
1. Araraka nypaty konjacao anaty vilia.
2. Asiana rano mangotraka, sarony ary avela hilona mandritra ny 1 minitra ny paty;
3. Araraka ny rano mangotraka, araraka ao anaty kitapo fangaro ary afangaro tsara alohan'ny hanompoana azy.
Fanamarihana:
1. Akora mahatonga allergie: Ity paty Shuang Shuang ity (Paty konjac) misy vokatra avy amin'ny soja sy voamaina misy gluten;
2. Fomba fitahirizana: Tehirizo ao amin'ny toerana mangatsiaka lavitry ny hazavana ary tsy azo ampangatsiahina
3. Faharetan'ny fitahirizana: 12 volana
Soso-kevitra: Aza hanina raha simba na mivelatra na mivaingana ny ao anaty kitapo. Azo soloina any amin'ny toerana nividianana azy izany. Misy akora mainty kely ao anatin'ilay vokatra, koa matokia fa misy singa Konjac ao anatiny.
Tabilao momba ny sakafo mahavelona amin'ny paty konjac
Famaritana ny vokatra
Akora ilaina amin'ny paty konjac: rano,Vovoka Konjac, katsaka, asidra sitrika
| Angovo: | 71KJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Fibre ara-tsakafo | 4.2g |
| Sodioma: | 0mg |
Takelaka momba ny sakafo ho an'ny fonosana saosy
● Akora ho an'ny patsa: rano fisotro, menaka soja, paty tsaramaso, saosy hoisin, siramamy vato kristaly tokana, zava-manitra, sakay, sira azo hanina, zava-manitra ho an'ny akoho, monosodium glutamate, saosy oyster (anisan'izany ny loko karamela), tongolo, sakamalao, tongolo lay, leviora karazana tsiro, dipoavatra Sichuan, tsiro sy zava-manitra ho an'ny sakafo, disodium nucleotide, disodium succinate
Akora ilaina amin'ny fangaroan'ny Dong Yin Gong: rano fisotro, menaka legioma, sira azo hanina, lasopy fotsy taolana kisoa, vovoka voanio, laoka, voasarimakirana, sns.
● Akora ao anaty fonosana lasopy hen'omby volamena: radi nalona, rano fisotro, menaka legioma, lasopy taolana kisoa, saosy sakay, monosodium glutamate, sakay nalona (legioma nalona), sakamalao nalona (legioma nalona), legioma nalona (legioma nalona), sira azo hanina, sns.
Hanitra makamba masiaka
Paty Konjac mangatsiaka
Famaritana: 225g/kitapo
Paty konjac 200g (matevina > 150g) + fangaro makamba 25g
| Angovo: | 1525KJ |
| Prôteina: | 4.7g |
| Tavy: | 31.2g |
| Gliosida: | 17.1g |
| Fibre ara-tsakafo | 3985g |
| Sodioma: | 6.1mg |
Hanitra Dong Yin Gong fomba Thai
Paty Konjac mangatsiaka
Famaritana: 240g/kitapo
Konjac surface 215g (mivaingana > 170g) + fonosana fangaro Dong Yin Gong 25g
| Angovo: | 1314KJ |
| Prôteina: | 4.5g |
| Tavy: | 24.3g |
| Gliosida: | 19.9g |
| Sodioma: | 6950mg |
Lasopy volamena misy tsiron'omby matavy
Paty Konjac mangatsiaka
Famaritana: 240g/kitapo
Konjac surface 215g (matevina > 170g) + Fonosana Golden Soup matavy omby 25g
| Angovo: | 1010KJ |
| Prôteina: | 6g |
| Tavy: | 20.6g |
| Gliosida: | 8.6g |
| Sodioma: | 6174mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Mety ho tianao koa
Afaka maina ve ny paty konjac?
Tsara raha maina izy ireo, azonao tehirizina ela ao anaty fitoeran-tsakafo. Saingy tsy azo hanina efa lany daty. Matsiro miaraka amin'ny legioma endasina, saosy soja ary akoho/vegan.
Afaka mahazo paty shirataki maina ve ianao?
Tsy dia misy tsirony firy izy ireo, ka mifanaraka tsara amin'ny akora sy saosy maro samihafa. Ny paty konjac mahazatra dia "lena" sy "maina", ary misy fonosana samihafa ihany koa, toy ny kitapo, boaty, boaty vita amin'ny foil aluminium, sns.
Ahoana no fomba fahandroana paty konjac maina?
Apetraho ao anaty vilia ny paty maina, araraka ao anaty rano mangotraka ary alona mandritra ny 10 minitra. Hihamalemy tsikelikely ny paty maina. Andrahoy ny rano ao anaty vilany, ampio ny paty, andrahoy mandritra ny 10 minitra, ampio ny akora, ny zava-manitra ary ny laoka fanampiny, dia angony ary hano.






