Paty Shirataki eo no ho eo azo hanina, azo soloina sakafo efa vonona hohanina
Paty Shirataki vonona hohanina avy amin'ny Ketoslim Mo dia safidy sakafo hariva matsiro sy mety tsara. Vita amin'ny shirataki, ireto paty ireto dia ambany kaloria, ambany siramamy ary be fibre, ka mahatonga azy ireo ho safidy tsara indrindra hanomezana fahafaham-po ny filanao ara-tsakafo. Na any am-piasana ianao, na eny an-dalana, na maika, ny Paty Shirataki azo soloina eo no ho eo dia manome anao sakafo matsiro haingana sy mora!
Safidy ambany kaloria:Ankafizo sakafo matsiro tsy misy fanerena. Ambany kaloria ny paty Shirataki anay ary safidy tsara indrindra ho an'ireo izay mitandrina amin'ny lanjany.
AMBANY SIRA:Safidy tsara ho an'ireo izay mitandrina ny fihinanana siramamy ny paty shirataki atolotray ho solon'ny sakafo hariva. Kely dia kely ny siramamy ao anatiny ka tsara kokoa noho ny paty mahazatra.
BE FIBRA:Ampiroborobo ny firafitry ny tsinay amin'ny alalan'ny Paty Shirataki be fibre. Manampy amin'ny fandevonan-kanina ny fibre ary manampy anao hahatsiaro ho voky ela kokoa, ka mahatonga azy io ho fanampiny tsara amin'ny sakafonao.
Fampiononana maika:Na any am-piasana ianao, na mandeha sambo, na eny an-dalana, ny sakafo hariva efa vonona hohaninay dia solon'ny paty shirataki izay manome sakafo haingana sy tsotra. Ankafizo sakafo hariva mahafinaritra sy mahavoky tsy misy fahasahiranana amin'ny fandrahoan-tsakafo.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Shirataki misy holatra eo no ho eo/Paty shirataki masiaka eo no ho eo |
| Akora fototra: | Rano, vovoka Konjac |
| Toetoetra: | Ambany kaloria\Ambany siramamy\Be fibre\Mora hanina |
| Asa: | Fihenan-danja, Fihenan'ny Siramamy ao amin'ny Ra, Fanoloana Sakafo ho an'ny Vegetariana |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Lanja afa-karatsaka: | 230g |
| Gliosida: | 2.9g/3.0g |
| Votoatin'ny tavy: | 0g |
| Faharetan'ny fijanonana: | 16 Volana |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, fonosana ho an'ny fianakaviana, fonosana betsaka, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana |
| 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona | |
| 3. Azo alaina ny OEM ODM OBM | |
| 4. Santionany maimaim-poana | |
| 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 23 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 0g | 0% |
| Tavy mahavoky 0g | 0% |
| Tavy Trans 0g | |
| Gliosida manontolo 2.9g | 1% |
| Prôteina 0.7g | 1% |
| Fibre ara-tsakafo 4.3g | 17% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 477mg | 24% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
| Momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 24 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 0g | 0% |
| Tavy mahavoky 0g | 0% |
| Tavy Trans 0g | |
| Gliosida manontolo 3.0g | 1% |
| Prôteina 0.7g | 1% |
| Fibre ara-tsakafo 4.3g | 17% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 524mg | 26% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
Sary amin'ny antsipiriany
Fomba fahandro
Toe-javatra azo ampiharina
Orinasa









