Konjac fettuccine pure slim konajc pasta | Ketoslim Mo
Manaova sakafo italiana mahasalama sy ambany gliosida miaraka amin'ny majikafettuccine konjacMety hitovy amin'ny mahazatra ireopaty fettuccine konjac, fa tsara kokoa ho an'ny vatanao izy ireo.
Fanompoana iraypaty konjacmisy kaloria dimy sy gliosida telo grama -- raha oharina amin'ny 22 grama eo ho eo ho an'ny sakafo mahazatralasagna-- mba hifanaraka mora foana amin'ny fahazaranao andavanandro izy ireo.
Paty mahagaga Konjacdia ankafizin'ny mpihinana legioma,ketogenikaary ireo mpanao régime tsy misy gluten satria anisan'ny paty misy kaloria ambany indrindra izy ireo ary manampy amin'ny fanaraha-maso ny lanja.
Ny lasagna malaza anay dia manana endrika linguine mahazatra, ka safidy tonga lafatra izy io handraisana saosy sy hanampiana tsiro amin'ny lasagna Alfredo ambany kaloria, fromazy Parmesan, sns.
paty spaghetti konjac madio ambongadiny fettuccine konajc tsy misy kaloria be
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5KCal |
| Siramamy: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 0 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Mety ho tianao koa
Inona no atao hoe konjac fettuccine?
Ny konjac fettuccine dia paty ambany kaloria vita amin'ny konjac. Ny zavamaniry konjac dia legioma faka manankarena fibre ara-tsakafo antsoina hoe glucomannan, izay akora fototra ao amin'ny konjac fettuccine. Ny lasagna konjac fettuccine dia mivelatra kokoa noho ny paty mahazatra. Amin'ny maha-vokatra tsy misy gluten azy, ny konjac fettuccine dia tsy misy starch miaraka amin'ny gliosida 0.
Nahoana no mahavoky be ny konjac?
Ny Konjac dia misy fibre mety levona, glucomannan, izay mamorona fahatsapana voky noho ny fandalovany miadana be ao amin'ny lalan-kanina ary hita fa mampihena ny kolesterola sy mandanjalanja ny siramamy ao amin'ny ra. Ny hatsaran'ny konjac dia miankina amin'ny fomba fandrahoanao azy.
Azo ampiasaina amin'ny keto ve ny paty konjac?
Eny, gliosida 2 g monja sy kaloria 5 isaky ny 83 g ny paty konjac, izay tonga lafatra ho an'ireo manaraka ny sakafo keto izay maniry paty. Safidy tsara ihany koa ho an'ireo manaraka sakafo vegan na tsy misy gluten, na izay te hihinana sakafo ara-pahasalamana na hanova ny fomba fanaony amin'ny paty amin'ny alina.




