Paty eo no ho eo Sakafo Konjac Ketoslim-mo matsiro Vermicelli tsiron'ny Sauerkraut
Momba ity entana ity:
Paty manify:Mety hitovy amin'ny paty (spaghetti) mahazatra izy io, saingy tsara kokoa ho an'ny fahasalamanao. Ny paty mahia malaza foana diapaty ambany kaloria, ka tonga lafatra ho an'nyfanoloana sakafo.
Resipe fahiny: Ny paty mahagaga na ny vokatra rehetra dia vita amin'nyzavamaniry konjac(miaraka amin'ny rano sokay mineraly mba hanampiana ny paty hitazona ny endriny). Mitovy amin'ny fomba nanaovan'ireo moanina bodista izay namorona ireo paty ireo azy ireo maherin'ny 1.400 taona lasa izay tany Shina sy Japon fahiny izany!
Safidy tsiro hafa: Tsy midika akory izany fa tsy afaka mankafy sakafo matsiro ianao, manolotra anao sakafo maro izahay, ambany kaloria, ambany gliosida na tsy misy gluten.tsironymba hisafidianana, mifidiana iray hanombohana ny fomba fisakafoanao ara-pahasalamana vaovao izao dia izao!
Tombony maro: Vita amin'nyfakany konjac, izay feno fibre ara-tsakafo, misy be dia beGlucomannanHita fa manampy amin'ny fampihenana ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra amin'ny olona voan'ny diabeta sy ny fanoherana ny insuline izany. Satria ny fibre matevina dia mampihemotra ny fandevonan-kanina ao amin'ny vavony, dia miakatra tsikelikely ny tahan'ny siramamy ao amin'ny ra sy ny insuline rehefa miditra ao amin'ny lalan-drà ny otrikaina. Ny fibre matevina ao aminy dia mampihemotra ny fandevonan-kanina ao amin'ny vavony, ka maharitra kokoa ny fahavokisanao ary mihena ny fihinananao.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Sokafy ny fonosana.
2. Vonona hohanina ity paty konjac ity, azo hanina tsy misy fiandrasana.
3. Ny hany tokony hampanahy anao dia ny hamafin'ny hisotroanao azy rehefa mankafy ity paty matsiro nentim-paharazana ity izay azo soloina amin'ny endrika spaghetti.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty konjac eo noho eo-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 180g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 64Kcal |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany gliosida/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 64Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 2.6g |
| Gliosida: | 7.4g |
| Sodioma: | 1026mg |
Zavatra bebe kokoa hojerena
Manontany koa ny olona
inona ny konjac Food | Ketoslim Mo
Inona no atao hoe Paty Konjac manify?
Inona no fiantraikan'ny konjac oat surface surface | Ketoslim Mo
Nahoana ny konjac no antsoina hoe sakafo tsara indrindra amin'ny sakafo ara-pahasalamana | Ketoslim Mo
Mampidi-doza ve ny mihinana paty Shirataki tsy misy kaloria sy gliosida isan'andro | Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
inona ny konjac Food | Ketoslim Mo
ny fomba fanaovana konjac| Ketoslim Mo
Inona no fiantraikan'ny konjac oat surface surface | Ketoslim Mo
Nahoana ny konjac no antsoina hoe sakafo tsara indrindra amin'ny sakafo ara-pahasalamana | Ketoslim Mo
Mampidi-doza ve ny mihinana paty Shirataki tsy misy kaloria sy gliosida isan'andro | Ketoslim Mo
Hamantatra bebe kokoa…
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay








