Sakafo vonona hohanina | Vary solon'ny vary, Vary Konjac eo no ho eo | Ketoslim Mo
Momba ny entana
Mitovy amin'ny vary konjac ny fomba fanamboarana vary konjac eo no ho eo, saingy vary maina izy io. Azonao alona anaty rano mafana mandritra ny minitra vitsy alohan'ny hihinanana azy. Mora sy haingana ny vary konjac eo no ho eo, ary afaka mankafy sakafo matsiro ao anatin'ny minitra vitsy monja ianao. Mety tsara ho an'ny mpiasa birao sy mpanjifa izay mihinana irery mba hankafy sakafo tsotra sy haingana izy io; fa ny vary konjac kosa dia mahasoa ny vatan'olombelona. Ny akora fototra amin'nyKetoslimMo'sNy vokatra konjac dia fakany konjac, izay manankarena otrikaina. Mirakitra glucomannan sy fibre dietary, tsy misy siramamy ary tena ambany kaloria.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary Konjac Halal eo no ho eo |
| Akora fototra: | Rano, vovoka Konjac |
| Toetoetra: | Sakafo Halal/Be fibre/Sakafo vegan/Manitra masiaka |
| Asa: | Fampihenan-danja, Mora entina, Fanoloana sakafo ho an'ny legioma |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Lanja afa-karatsaka: | 230g |
| Gliosida: | 31g |
| Votoatin'ny tavy: | 7.2g |
| Faharetan'ny fijanonana: | 12 Volana |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana |
| 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona | |
| 3. Azo alaina ny OEM ODM OBM | |
| 4. Santionany maimaim-poana | |
| 5. MOQ ambany |
| Zava-misy momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 212 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 7.2g | 12% |
| Gliosida manontolo 31g | 10% |
| Prôteina 3.8g | 6% |
| Fibre ara-tsakafo 4.3g | 17% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 553mg | 28% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
Ny tombony ananantsika
SAKAFO HALAL:Ketoslim MoHalal ny vary konjac ary mifanaraka amin'ny fenitry ny sakafo Islamika. Midika izany fa afaka mankafy ity sakafo matsiro efa voaomana ity ny mpanjifa Miozolomana tsy misy ahiahy momba ny hateviny.
BE FIBRA BE: Manankarena fibre ny vary konjac eo no ho eo, izay fanampin-tsakafo fototra ho an'ny fahasalamana. Ny fibre be dia mampiroborobo ny fiasan'ny rafi-pandevonan-kanina, misoroka ny sakana, ary manampy amin'ny fanaraha-maso ny siramamy sy ny kolesterola ao amin'ny ra. Amin'ny fihinanana ny vary konjac dia azonao ampitomboina mora foana ny fihinanana fibre mba hanatsarana ny fahasalamanao amin'ny ankapobeny.
Sakafo ho an'ny olona tsy mihinan-kena: Sakafo tsy mihinan-kena tsy misy fangarony ny vary konjac atolotray. Safidy tsara ho an'ireo izay manaraka sakafo tsy mihinan-kena ity. Na tia mihinana legioma ianao na mitady sakafo vegan, ny Konjac Rice Moments dia manome anao sakafo hariva vegan mahavelona.
HANITSO MATSIRO: Manana tsiro matsiro sy masiaka ny vary konjac eo no ho eo, mitondra tsiro mahavariana ho an'ireo tia sakafo masiaka. Ny masiaka dia afaka manampy tsiro amin'ny sakafo sady mandrisika ny hanoanana sy mampitombo ny fahalianana amin'ny sakafo. Raha tia sakafo masiaka ianao, ny vary konjac anay dia hanome anao sakafo mafana mahafinaritra.
Sary amin'ny antsipiriany
Fomba fahandro
Toe-javatra azo ampiharina
Orinasa






