Ambongadiny Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Mividy ny jelly tsy misy kaloria tsara indrindra amin'ny vidiny mirary indrindra ve ianao?
Tonga amin'ny toerana mety ianao! Sehatra an-tserasera mahomby ho an'ny marika sy mpivarotra ny Global Search mba hampiroboroboana ny vokatra vokariny ary ho an'ny mpanjifa hividianana ny entany. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany amin'ny sokajy an-jatony, dia toerana tokana ho an'izay rehetra ilainao izy io.
Miara-miasa amin'ireo marika malaza an'arivony sy mpivarotra azo itokisana izahay mba hitondra vokatra isan-karazany ho anao. Miaraka amin'nyKetoslim Mo, hahita fivarotana ofisialin'ny marika sy mpivarotra mahaleo tena maro hafa mivarotra ianaoVokatra 100% tena izy,Manolotra entana sy serivisy mifanaraka amin'ny filan'ny mpanjifa tsirairay avy. Raha ny resaka fividianana jelly tsy misy kaloria dia azo antoka fa tsy tsy misy safidy ianao. Ankafizo ny fihenam-bidy, fihenam-bidy ary tombony tena tsara rehefa mividy jelly tsy misy kaloria amin'nyketoslim Moho an'ny vidiny sy ny kalitao.
Halefa mivantana eo am-baravaranao ny Calorie Jelly-nao, na aiza na aiza misy anao, ary azo antoka fa tsy misy olana ny fiverenanao. Ny fiantohana ny kalitaon'ny vokatra sy ny fahafaham-pon'ny mpanjifa no laharam-pahamehanay. Jereo ireo karazana jelly 0 kaloria isan-karazany ary manaova commande izao!
Raha mitady zavatra lafo vidy na mora vidy ianao Jelly 0 kaloriay, azonao vidiana eto tokoa izany! Azo ampiasaina amin'ny tsiro roa samihafa ny Konnyaku: paiso sy voaloboka. Rovito manaraka ny tsipika teboteboka eo an-tampon'ny kitapo kely, azo hanina mivantana ny extrusion, aza manahy momba ny fihinanana jelly mba hahamenatra anao, ny fanalahidy dia 0 kaloria be fibre, ireo izay mihena lanja dia aza adino izany!
Ambongadiny Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Jelly Konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 300g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 0Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 4.5g |
| Siramamy | 0g |
| Sodioma: | 0mg |
Mety ho tianao koa:
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana





