shirataki lasagna paty 270 g konajc soybean cold paty | Ketoslim Mo
Lasagna soja avy amin'ny Shiratakiazo aroso amin'ny fomba maro: Voalohany, ho toy ny serypaty manify, sasao indroa ny lasagna, andrahoy ao anaty vilany mandritra ny dimy minitra, esory ny paty, avela hangatsiaka, ary aroso miaraka amin'ny saosy. Faharoa, azonao atao koa ny mahandro lasopy, mametraka hena mahia sy legioma matsiro kokoa, fonosana iraypaty konjacdia 270g, ampahany lehibe
Paty konjac avo lenta, lasagna shirataiki tsy miankina, fonosana iray kitapo misy paty soja konajc mangatsiaka 270 g
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Soja KonjacPaty mangatsiaka Konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano, lafarinina soja |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 11Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Fomba fihinanana paty mangatsiaka misy soja
| Dingana 1 | Fomba 1: kobanina amin'ny rano, araka ny tsironao manokana sy ny zava-manitra tianao, azo hanina ny legioma, hena sy ny sisa. Tena tsotra sy mety. Fomba 2: rehefa avy nosokafana ny kitapo dia kobanina mandritra ny 3 minitra ny paty, andrahoy ny rano ao anaty vilany, apetraho ao anaty vilany ny paty, andrahoy mandritra ny 5 minitra, andrahoy mandra-pangotraka, asio sira sy zava-manitra ary laoka fanampiny hohanina. Fomba 3: Mametraka Hot Pot Aleon'ny Sinoa ny fomba fihinanana ny vilany mafana. Sasao mangatsiaka aloha ny hodiny tsaramaso, apetraho eo ambony lovia, andraso hangotraka ny vilany mafana, andrahoy mandritra ny 2 minitra, dia azonao hanina avy eo. |




