Vary Shirataki misy fibre oats | Mpanamboatra vary konjac KETO | Ketoslim Mo
Vary Konjac OatsNy akora fototra dia konjac (manankarena amin'nyglukomananina) ary fibre oat, izay manankarena fibre ara-tsakafo. Tsy misy tavy, tsy misy gliosida, tsy misy siramamy, 9Kcal isaky ny fonosana ihany.Vary konjacfantatra ihany koa amin'ny hoeShirataki varyRaha manahy momba ny sakafo ambany kaloria, ambany gliosida na tsy misy gluten ianao, dia tsy midika izany fa tsy afaka mankafy sakafo vary matsiro ianao. Ny vary konjac oatmeal, izay tsy manana tsiro manokana, dia midika fa azonao atao ny manamboatra azy amin'ny fomba kisendrasendra. Tsy hisy fiantraikany amin'ny fitambaran'ny akora ny fifangaroana kisendrasendra.
Ketoslim Momifantoka amin'ny maha-mpivarotra ambongadiny azysakafo konjacAfaka mividy entana avy amin'ny orinasanay ianao ary avy eo mizara izany. Goavana ny mety ho tsena ho an'ny sakafo konjac. Hanome traikefa betsaka amin'ny varotra ihany koa izahay mba hahafahanao mandray anjara amin'ny fiovan'ny sakafo konjac.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 37kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 0g |
| Sodioma: | 2mg |
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary Konjac Pearl avy amin'ny Oat |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/tsy misy tavy/be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Manontany koa ny olona
Ho an'ny ankamaroan'ny olona dia azo antoka izany, mila jerena tsara ny toromarika.
Toy ny fihenan-danja, ny fampihenana ny tosidrà ambony, ary ny fampitomboana ny fihinanana fibre ilain'ny vatana.
Vary shirataki vita amin'ny lafarinina Konnyaku Imo (konjac) ny Vary Miracle.
Tsy misy tsirony sady mitsako.
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa. Ny tombony anananay: • Traikefa 10+ taona amin'ny indostria; • Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa; • Vokatra isan-taona 5000+ taonina; • Mpiasa 100+; • Firenena mpanondrana 40+.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Firy ny gliosida ao anatin'ny vary konjac oat?
Mirakitra gliosida 3 grama, kaloria 10, ary gliosida madio 0 grama izy io.
Manao ahoana ny tsiron'ny konjac oatmeal?
Rehefa voaomana sy andrahoina tsara dia tsy misy tsirony ny vary avy amin'ny vary "oatmeal". Malemy sy toy ny jelly ny endriny. Araka ny voalaza, ny fofona trondro dia avy amin'ny rano ao anaty fonosana, koa tokony hosasana araka ny toromarika ny vary, avy eo endasina amin'ny lapoaly maina tsy misy menaka mba hanesorana tanteraka ny rano alohan'ny hanampiana ireo zava-manitra.





