Sakafo Keto voajanahary ara-pahasalamana konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Momba ity entana ity:
Dite misy ranojelly konjac:Mitovy endrika amin'ny baolina ny endriny, matsiro sy mitsako, ary mibontsina toy ny Q. Vita amin'ny konjac, zavamaniry fenofibre sakafo, tsy ampiana amin'ny dite misy bubble ihany fa amin'ny dite na dite misy ronono tianao koa, Manome fitambarana sy hevitra mamorona kokoa ho an'ny mpanjifa izahay Mamorona fahafahana misotro tsy misy fetra. Malemy sy mahasarika ary matsatso, ny jelly Konjac dia safidy tsara kokoa ho anao sy mahasalama kokoa noho ny perla tapioca! Ity dite malaza tsy dia matavy itytsakitsaky konjacAvy any Azia manampy endrika sy tsiro fanampiny amin'ity fangaro karamelina ity mba hahazoana fahatsapana mahafinaritra ao am-bava izay ho tianao - ankoatra ny kaloria sy gliosida fanampiny.
• feno fibre, izay mahatonga anao hahatsiaro ho voky rehefa mihinana kely kokoa.
• Afa-po amin'ny dite mamy miaraka amin'ny dite Brown Sugar Milk sy jelly matsiro ao anaty sirop karamela mamy sy matsiro. Omeo zava-pisotro tsara kalitao Starbucks amin'ny vidiny mirary kokoa ny tenanao.
• Hanitra efatra: tsiro tena izy, tsiro siramamy volontany, tsiro Matcha ary tsiro Sakura.
toetra
1. Vonona hampiasaina
2. Tehirizo ao amin'ny toerana mangatsiaka sy maina, tsy voasokatra mandritra ny 1 taona
3. Ampiasaina amin'ny zava-pisotro mangatsiaka, matsiro kokoa
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Dite misy ranojelly konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0Kcal |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany proteinina/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 336kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 18.4g |
| Fibre ara-tsakafo | 3g |
| Sodioma: | 17mg |
Konjac izy io raha ny marina ary azo ampiasaina ho akora fototra hanaovanajelly konjac mitsako.Azo afangaro amin'ny karazana akora maro izy io. Iray amin'ireny izy io, ary azo ampiasaina ho akora kely amin'ny dite misy ronono fotsiny ihany.jelly konjac bobaary ny perla dia samy manana ny toerany avy, satria azo amboarina ho tsiro isan-karazany izy ireo, toy ny tsiro tany am-boalohany, matcha, siramamy mainty, sns. Raha ny tsirony dia mizara ho karazana malefaka toy ny savoka, karazana elastika sy mahatohitra hafanana mba hifanaraka amin'ny vokatra dite ronono samihafa.
Seho azo hanina: Azo ampiana amin'ny zava-pisotro isan-karazany, toy ny: dite misy ronono/kafe/ronono/ronono voanio/voankazo, sns.
Manontany koa ny olona hoe:
Inona nokonjacdite misy "bubble tea"?
Vita avy amin'ny konac izay feno fibre mety levona voajanahary antsoina hoeglukomananinafa tsy perla tapioca be kaloria.
Inona no atao hoe jelly mainty ao anaty dite misy bubble?
Perla tapioca Boba maintyAntsoina koa hoe bubbles na perla.
Inona avy ireo akora nanaovana ny jelly ao anaty dite misy bubble?
vita avy amin'nyhena voanio, na konjac, vokatra avy amin'ny legioma.





