Factory direct keto Konjac udon paty | Ketoslim Mo
Aiza no hividianana paty konjac
Ketoslim MoAmin'ny maha-mpamatsy tolotra sakafo tokana anay, dia manome ny vokatra tsara indrindra amin'ny vidiny mirary indrindra ho an'ny trano fisakafoanana, bar, toeram-pivarotana lehibe, lakozia, toeram-panatanjahan-tena, fivarotana sakafo maivana sy ny maro hafa izahay.
Ny tanjonay dia tsy ny hanome ny mpanjifanay nyvokatra ambongadiny tsara indrindraamin'ny vidiny mirary indrindra, fa koa mba hanomezana serivisy mpanjifa tsara dia tsara sy fandefasana haingana. Rehefa niasa tao amin'ny indostrian'ny konjac nandritra ny folo taona mahery izahay, dia manana zavatra hafapaty udon konjacEfa mihoatra ny folo taona izahay no niasa tao amin'ny indostrian'ny konjac, ka mifandray tsara amin'ireo mpivarotra sakafo, toeram-pisakafoanana ary matihanina amin'ny serivisy sakafo manerana ny firenena. Manantena izahay fa ho lasa toerana tokana ahafahana mahazo izay rehetra ilainao amin'ny fivarotana sakafo ambongadiny.
Pasta konjac tsy misy siramamy tsy misy gluten konjac mando spaghetti konjac paty konjac udon
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | paty udon konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac,Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy,gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 4KCal |
| Siramamy: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 3.2g |
| Sodioma: | 7 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Teboka kely vitsivitsy momba ny konjac
| Dingana 1 | Koa satriavokatra konjacMety ho simba sy tsy misy rano voatahiry, ny fampiasana rano misy "lye" mba hitehirizana ny sakafo ao anaty kitapo (tsy misy akora fanampiny) dia miaro ny endriky ny sakafo konjac, ary koa ny tsirony tsara kokoa. |
| Dingana 2 | Manankarena fibre ny sakafo Konjac, saingy tsy afaka manome angovo sy proteinina ampy, koa mihinànasakafo konjacMandritra izany fotoana izany, tadidio ny mampifanaraka voankazo, legioma ary hena amin'ny sakafo sasany, mba hahasalama kokoa. |




