Vary Keto slim Mo | Vary Shirataki Konjac | Tsy misy gluten, vary ambany kaloria, azo hanina amin'ny Keto
voajanaharyVary Konjac:Vary konjactsy misy gliosida. Vita avy amin'ny biolojikalafarinina konjacary fibre oat, safidy tsy misy gluten sy biolojika ho solon'ny vary mahazatra izy io mba hanampiana anao hitantana ny lanjanao. Ny Konjac dia misy akora tena manan-danja-glukomananinaVoaporofo ara-tsiansa fa manampy anao hifehy ny fahazotoan-komana ny Glucomannan amin'ny alàlan'ny fanaovana anao ho voky ela kokoa.Vary Konnyakuambany kaloria, vegan, tsy misy tavy, tsy misy siramamy, tsy misy varimbazaha, ary manankarena fibre ara-tsakafo, ka mahatonga azy io ho safidy tsara indrindra amin'ireofanoloana sakafosakafo.
Amin'ny maha-mpamatsysakafo konjac, efa an-taonany maro izahay no nanolo-tena hanome sakafo ara-pahasalamana sy matsiro ho an'ny mpanjifa. Karazana vary isan-karazany toy ny vary konjac,paty konjac ortsakitsaky konjacno vokatra azonay ankehitriny, ary nitady fomba bebe kokoa izahay ho an'ny sakafo ara-pahasalamana. Tongasoa eto amin'ny fifandraisanay.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 21kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 7mg |
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary Konjac biolojika |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Rano, lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany proteinina/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Manontany koa ve?
Ny vary konjac, fantatra ihany koa amin'ny hoe vary shirataki, dia solon-vary vita amin'ny lafarinina konjac. Sarobidy noho ny habetsahan'ny fibre ao anatiny sy ny kaloria ambany ao anatiny.
Malaza amin'ny olona manaraka sakafo ambany gliosida na ketogenika ny vary konjac satria ambany gliosida sy kaloria izy io. Tsy misy gluten sady vegan ihany koa, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny karazan-tsakafo isan-karazany.
Ny vary Shirataki dia vita voalohany indrindra amin'ny konjac glucomannan, izay karazana fibre avy amin'ny ovy konjac (Amorphophallus konjac). Io fibre io dia afangaro amin'ny rano ary indraindray kalsioma hydroxide kely na akora alkaline hafa mba hamorona akora toy ny gel, izay avy eo dia amboarina ho voamaina toy ny vary.
Tsia, tsy misy tsirony izany.
Eny, solon-bary tonga lafatra ho an'ireo olona manaraka sakafo tsy dia manao régime izy io.
Tsy misy tavy ary 5Kcal ihany, gliosida 3.2g isaky ny anjara, azo hanina amin'ny fomba keto izy ity.
Orinasa Ketoslim Mo
Zavatra bebe kokoa hojerena
Manontany koa ny olona
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.

Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.






