paty mahagaga sakafo manontolo lasagna oat konjac | Ketoslim Mo
Ny fahasamihafana misy eo amin'ny oatmeal sypaty(na spaghetti) dia manify kokoa ny paty ary mivelatra kokoa ny lasagne oat, saingy vita amin'nyvovoka konjac, iraysakafo keto biolojikaManadio ny tsinay ny konjac ambany gliosida
OEM&ODM Paty Shirataki matsiro misy sakafo tsy misy gluten konjac lasagne konjac oat
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Lasagna Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy,gliosida ambany/be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 8Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 4g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Mety ho tianao ny:
Ny lanjan'ny sakafo konjac | Ketoslim Mo
Torohevitra amin'ny fividianana paty Konjac amin'ny ambongadiny | Ketoslim Mo
Ahoana ny fomba fanafanana paty mahagaga amin'ny Ketoslim Mo
Amin'ny ankapobeny, ahoana no fomba fitaterana ny sakafo konjac any ivelany? Inona no fomba fitaterana?
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay




