Paty konjac maina Paty konjac mahasalama epinara tsara indrindra | Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
mainapaty konjacantsoina koa hoePaty Shirataki or Paty mahagagaKonyaku (fantatra ihany koa amin'ny hoe konjac na konnyaku) dia sakafo nentim-paharazana Japoney ary vita amin'ny legioma fakany Konyaku. Ambolena indrindra any Atsimo Atsinanana, Shina ary Japon. Solona gliosida mora sy mahasalama izy io, ambany kaloria,tsy misy glotenaary vegan/vegetarian. Mandray ireo tsiro ireo avy amin'ny sakafo andrahoina miaraka aminy izy, ka mahatonga azy ho matsiro. Ankoatra izany, ny paty konjac maina dia tsy misy fangarony amin'ny keto arysakafo ho an'ny diabeta, izay mahatonga azy io ho solon-tsakafo ara-pahasalamana indrindra ho azy ireo. Ary noho ny fibre mety levona, dia hahatsiaro ho voky ny olona ary hihinana kely kokoa. Safidy tsara indrindra amin'ny fihenan-danja.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty konjac maina |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 100g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Lafarinina soja maitso, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 2% |
| Toetoetra: | tsy misy gluten, ambany tavy/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fomba fanjifana/fampiasana
1. Andrahoy rano ao anaty vilany ary arotsaho ao ny paty konjac maina.
2. Esory ny paty ary andrahoy mandritra ny 5 minitra eo ho eo.
3. Tatatra tsara dia ampio saosy na zava-manitra ao anatiny, ankafizo ny sakafonao!
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 369Kcal |
| Prôteina: | 14.9g |
| Tavy: | 0.9g |
| Gliosida: | 74g |
| Sodioma: | 18mg |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Inona no atao hoe konjac maina?
Fonosan'ny paty fotsy konjac maina. Ny paty lava dia paty nentim-paharazana vita amin'ny konjac, izay matetika amidy vaovao ao anaty kitapo feno rano. Na izany aza, ity vokatra tena manavao ity dia maina sy terena amin'ny milina ho lasa endrika boribory sy lava, izay manamora ny fitahirizana sy ny fandrahoana azy.
Afaka mahazo paty shirataki maina ve ianao?
Tsy dia misy tsirony firy izy ireo, ka mifanaraka tsara amin'ny akora sy saosy maro samihafa. Ny paty konjac mahazatra dia "lena" sy "maina", ary misy fonosana samihafa ihany koa, toy ny kitapo, boaty, boaty vita amin'ny foil aluminium, sns.
Ahoana no fomba fahandroana paty konjac maina?
Apetraho ao anaty vilia ny paty maina, araraka ao anaty rano mangotraka ary alona mandritra ny 10 minitra. Hihamalemy tsikelikely ny paty maina. Andrahoy ny rano ao anaty vilany, ampio ny paty, andrahoy mandritra ny 10 minitra, ampio ny akora, ny zava-manitra ary ny laoka fanampiny, dia angony ary hano.
Tsara ho anao ve ny paty konjac?
Mazava ho azy fa tsy vitan'ny hoe mampihena ny lanjanao sy mampihena ny siramamy ao amin'ny ra ny paty konjac, fa manamaivana ny fitohanana amin'ny alàlan'ny fanadiovana ny tsinay ihany koa. Raha te ho salama ianao dia tena ilaina ny sakafo ara-pahasalamana sy ny fanatanjahan-tena.




