Vary Konjac maina miloko telo Keto | Vary ambany glikemika | Ketoslim Mo
Momba ny entana
Ketoslim MoKeto Tri-ColorVary Konjac mainadia vokatra mahavelona sy matsiro miaraka amin'ny tondro glycemika ambany, natao manokana ho an'ireo manaraka sakafo ketogenika. Vita amin'ny konjac, legioma faka ambany kaloria sy be fibre, manome anao safidy hafa ho solon'ny vary nentim-paharazana izahay.
Misy loko telo mamirapiratra izy io, volomparasy, maitso ary mavo, izay maneho voamaina telo, manampy karazany amin'ny sakafonao. Ity loko marevaka ityvary konjactsy vitan'ny hoe hanome fahafaham-po ny tsironao fotsiny fa hanampy loko marevaka amin'ny sakafo keto-nao ihany koa.
Ny endri-javatra
Ireo endri-javatra dimy lehibe amin'ny loko telo ketovary konjacvokatra misy tondro glycemika ambany:
1. Sakafo sinoa nentim-paharazana mora ampiasaina ho an'ny vegetarianina
2. Mifidiana fambolena fototra organika
3. Fambolena ara-tontolo iainana, tsy misy zezika simika na fanafody famonoana bibikely
4. Sivana tanana mba hahazoana antoka ny kalitaon'ny vokatra
5. Vokatra fanamarinana
tombony
Ireto ny tombony lehibe 4 azo avy amin'ny vary konjac telo loko keto izay manana tondro glycemika ambany:
1. Sakafo ara-pahasalamana, sakafo tsy dia matavy loatra ary sakafo feno ho solon'izany
2. Glisemika ambany / Gi ambany
3. Mety ho an'ny olona voan'ny diabeta
4. Safidy voamaina, feno sy mitsako
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Vary Konjac telo loko |
| Akora fototra: | Vary, lafarinina vary tritika, lafarinina katsaka, lafarinina ovy volomparasy, lafarinina vomanga mamy, lafarinina ovy, lafarinina buckwheat, lafarinina vary hordea, lafarinina quinoa, lafarinina vary orza, vovoka proteinina varimbazaha, vovoka fibre sakafo, vovoka voatavo mangidy, vovoka cordyceps militaris, vovoka seleria, vovoka tsaramaso mung, vovoka ovy, vovoka fakany kudzu, nalaina avy amin'ny ravin'ny voaroy, vovoka voaroy wolfberry, vovoka voan-drongony,vovoka konjac, vovoka poria, starch katsaka misy amylose be (mahatanty), sira azo hanina |
| Toetoetra: | Gi ambany/Tsy matavy/Gliosida ambany/Sôdiôma ambany |
| Asa: | Fihenan-danja, Fampihenana ny siramamy ao amin'ny ra, Sakafo hafa ho an'ny diabeta |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Lanja afa-karatsaka: | Customizable |
| Gliosida: | 75.2g |
| Votoatin'ny tavy: | 1.7g |
| Faharetan'ny fijanonana: | 12 Volana |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana |
| 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona | |
| 3. Azo alaina ny OEM ODM OBM | |
| 4. Santionany maimaim-poana | |
| 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Zava-misy momba ny sakafo | |
| Servisy 2 isaky ny fitoeran-javatra | |
| Haben'ny fanompoana | Fonosana 1/2 (100g) |
| Isaky ny fanompoana: | 356 |
| Kaloria | |
| %Sanda isan'andro | |
| Tavy manontolo 1.7g | 3% |
| Tavy mahavoky 0g | 0% |
| Tavy Trans 0g | |
| Gliosida manontolo 75.2g | 25% |
| Prôteina 7.4g | 12% |
| Fibre ara-tsakafo 2.6g | 10% |
| Siramamy manontolo 0g | |
| Ampidiro siramamy fanampiny 0g | 0% |
| Sôdiôma 42g | 2% |
| Tsy loharanon-kaloria manan-danja avy amin'ny tavy, tavy mahavoky, tavy trans, kolesterola, siramamy, vitamina A, vitamina D, kalsioma ary vy. | |
| *Ny isan-jaton'ny sanda isan'andro dia mifototra amin'ny sakafo 2.000 kaloria. | |
Sary amin'ny antsipiriany
Toe-javatra azo ampiharina
Orinasa






