Ny tsakitsaky Konjac malaza (latiao misy tsiron-tsakafo masiaka) hot pot legioma volo kibo | Ketoslim Mo
Tsara ireto. Mora tsakoina izy ireo, angamba toy ny horita na angisy, ary misy fangaro zava-manitra tena tsara. Ambany kaloria ihany koa izy ireo, eo amin'ny 20 eo ho eo isaky ny fonosana. Boaty misy kitapo kely 20, mora entina, ka sakafo ambany kaloria tsara hahavoky anao.
Manana tsiro 4 ho an'ity tsakitsaky ity izahay:
tsiron'ny dipoavatra nalona: 22g isaky ny kitapo kely, 11kcal isaky ny kitapo;
22 grama isaky ny kitapo kely ny tsakitsaky misy tsiron-tsakafo mafana, ary 24Kcal monja ny kitapo tsirairay;
Hanitra laisoa: kitapo kely tsirairay milanja 22 grama, kitapo tsirairay milanja 15Kcal ihany;
Ho an'ireo izay mbola tsy nihinana ireto tsakitsaky konjac ireto dia manoro hevitra anareo aho mba hanandrana voalohany ny kôkômbra tsy masiaka sy ny tsakitsaky hotpot, raha toa kosa ka masiaka sy manaintaina ny dipoavatra nalona sy ny tsakitsaky masiaka.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | TSAKITSIKY KONJAC - Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 20g |
| Akora fototra: | Rano, Vovoka Konjac, Dipoavatra nalona (dipoavatra vary), Menaka colza, Starch, Sira azo hanina, Dipoavatra, Siramamy fotsy, Zava-manitra, Fitrandrahana leviora, Akora fanampiny amin'ny sakafo (sodium glutamate, disodium nucleotide 5'-taste, asidra laktika, asidra asetika, dioksida titane, Sodium D-isoascorbate, Asidra sitrika, sodium lactate), Ditin-javatra azo hanina |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 9 volana |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy/gluten ambany |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 482kJ |
| proteinina | 0g |
| Tavy: | 9.4g |
| Gliosida: | 5.2g |
| Fibre ara-tsakafo | 5.7g |
| Sodioma: | 926mg |
Mety ho tianao koa
Azonao atao ny manontany
1. Inona no atao hoe tsakitsaky Konjac?
Konjac, Konjac tranainy dia karazana zavamaniry avy any an-tendrombohitra izay maniry manodidina ny Lohasahan'i Sichuan. Ny singa fototra ao aminy dia konjac gluomannan izay fibre sakafo mety levona anaty rano avo lenta, ny fibre sakafo dia manampy amin'ny fitazonana ny fiasan'ny tsinay ara-dalàna ao amin'ny vatan'olombelona, zavatra ambany angovo, fantatra amin'ny anarana hoe otrikaina fahafito ao amin'ny vatan'olombelona, ny sakafo konjac izay noforonin'ny konjac gluomannan dia manana tsiro matanjaka, elastika ary crispy, dia sakafo tonga lafatra ho an'ny olona tia hatsaran-tarehy!
2、 Fampahalalana momba ny vokatra volo legioma sy kibo amin'ny vilany mafana?
Marika: KETOSLIM MO
Tsy organika;
Votoaty madio: 22g isaky ny kitapo kely, 23Kcal isaky ny kitapo ihany;
Niavian'ny marika: Sina
Hanitra: tsiron'ny vilany mafana, tsiron'ny dipoavatra nalona, tsiron'ny laisoa nalona, tsiron'ny masiaka
Haben'ny fonosana: 16*15cm
Fitehirizana: Tehirizo ao amin'ny toerana mangatsiaka sy maina



