Paty konjac mahagaga amidy be dia be Paty epinara konjac | Ketoslim Mo
Paty Mahagaga Epinara Premium
Ny iraka ataonay
Ny iraka ataonay dia ny manome sakafo matsiro sy voajanahary ho an'ny fiarahamonina mba hahafahan'ny olona mankafy izany amim-piadanana. Mihinàna tsara ary miaina tsara.
Inona no atao hoe konjac?
Zavamaniry voajanahary maniry any an-tendrombohitra any Azia Atsinanana izy io. Fantatra betsaka any Shina sy Japon ity zavamaniry ity noho ny tombontsoany ara-pahasalamana.
Mampiasa fibre nalaina avy amin'ny fakany izahay ary afangaro amin'ny rano mba hahazoana sakafo matsiro sy mahasalama.paty epinara konjac,ary afaka manao karazana paty hafa koa, toy ny paty konjac sy ny sisa.
Inona no mampiavaka ny Bueno Lean?
Paty Shirataki misy epinaraRaha ampitahaina amin'ny vokatra hafa eny an-tsena, ny paty fahagagana avo lenta dia asiana vovoka epinara kely mba hanomezana azy ireo endrika sy tsiro tsara kokoa.
Ankoatra izany, ireo paty ireo dia tsy manana fofona trondro toy ny paty Shirataki hafa!
Paty eo no ho eo amidy be dia be Kitapo misy Paty Konjac 270 g Paty Epinara Konjac Green Health Health
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Epinara Konjac-Ketoslim Mo |
| Endriky ny paty: | Spaghetti,FettuccineTagliatelle |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | glotena/tsy misy tavy/siramamy,gliosida ambany/be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 6 kcal |
| Prôteina: | 0 g |
| Tavy: | 0 g |
| Tavy Trans: | 0 g |
| Gliosida manontolo: | 0g |
| Sodioma: | 0 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Afaka mihinana paty shirataki isan'andro ve ianao?
| Dingana 1 | Saika vita amin'ny fibre avokoa ny paty... Raha mahazaka azy ny vatanao (ary maro ny olona tsy mahazaka izany), dia mety hahasoa ny fihinanana azy indraindray, fa ny fihinanana azy na dia indray mandeha isan'andro aza dia mety hisy fiantraikany ratsy amin'ny rafi-pandevonan-kaninao, ka asaina ampiarahina ireo otrikaina ireo. |
| Dingana 2 | Azo andrahoina, endasina na aroso mangatsiaka koa ny paty Shirataki. Tsy ho malemy izy io rehefa mandeha ny fotoana ka mety tsara amin'ny sakafo andrahoina mialoha sy aroso any aoriana toy ny boaty sakafo atoandro ihany koa. |
Mety ho tianao koa
Mahatonga anao hitombo lanja ve ny "miracle noodles"?
Sakafo mahagaga sady mahavoky sady ambany kaloria ny paty mahagaga. Manankarena glucomannan, fibre izay mahasoa ny fahasalamana, ireo paty ireo. Raha ny marina, fanadihadiana maro no naneho fa tsy vitan'ny hoe manampy anao hampihena lanja ny glucomannan, fa manadio ny tsinay sy manamaivana ny fitohanana ihany koa.
Nahoana no mahatonga anao hivalana ny paty shirataki?
Toy ny loharano hafa misy fibre mety levona, ny paty shirataki dia afaka manampy amin'ny fandevonan-kanina sy mampiroborobo ny fivezivezen'ny tsinay tsy tapaka. Mety hanampy ireo olona manana fitohanana na te hampitombo ny fihinanana fibre izany mba hanatsarana ny fandevonan-kanina amin'ny ankapobeny. Tsy levona tanteraka ny paty shirataki. Rehefa mihetsika izy ireo dia mandrisika ny hozatra ao amin'ny tsinay. Manadio ny lalan-kanina izy ireo ary mampiroborobo ny fitohanana malefaka rehefa mandalo.
Manana otrikaina ve ny Miracle Noodles?
Sakafo. Izany dia satria fibre sy rano fotsiny izy io ary tsy misy vitamina na mineraly. Ny fibre dia manampy amin'ny fitazonana ny fiasan'ny tsinay ara-dalàna ao amin'ny vatan'olombelona ary fantatra amin'ny anarana hoe otrikaina fahafito ao amin'ny vatan'olombelona.



