shirataki lasagna namboarina Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto ambany gliosidalasagna shiratakiazo atao sosona pancake arivo, ny afovoany voarakotra saosy, miaraka amin'ny legioma vonona hohanina sy hena endasina Patty, mihinana tena mitsako, ity karazana konjac vita amin'ny lasagne ity,paty konjac shiratakiTsy ho mafana ny sakafo, 270 grama ny kitapo iray, mitovy amin'ny lanjan'ny olona 1. Azo amboarina manokana, tsy mila santionany OEM/ODM.
Paty konjac namboarina manokana 270g paty hoditra mangatsiaka ambany gliosida shirataiki madio Paty Konjac Mangatsiaka
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy,gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 0 mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Resipe ho an'ny Lasagna Konjac
Mety ho tianao koa
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay




