Vary konjac maina Shirataki Rice | Ketoslim Mo
Mombamomba ny vokatra
Mitovy amin'ny vary tsotra ny endriny, saingy mahasoa kokoa ho an'ny fahasalamana. Ny antsikavary shiratakiambany kaloria sy gliosida, ka tena tsara ho an'ny vatanafanoloana sakaforaha miezaka mampihena lanja na mifehy ny siramamy ianao.Mahasoa ihany koa ny fampifangaroana azy amin'ny vary isan'andro.Vary konjac mainadia vita avy amin'ny fakanyzavamaniry konjacary manana akora madio sy azo arahina, ka mahatonga azy io ho safidy tonga lafatra ho solon'ny vary mahazatra.
Fampahalalana momba ny sakafo
| Sanda mahazatra: | Isaky ny 200g(vary maina masaka) |
| Angovo: | 28.4kcal/119kJ |
| Tavy manontolo: | 0g |
| Gliosida: | 6g |
| fibre | 0.6g |
| proteinina | 0.6g |
| Sodioma: | 0mg |
| Anaran'ny vokatra: | Shirataki mainaVary Konjac |
| Famaritana: | 200g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 5Kcal |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany proteinina/ ambany tavy |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana (manomboka amin'ny famolavolana ka hatramin'ny famokarana) 2. Mihoatra ny 10 taona traikefa 3. Serivisy OEM ODM OBM 4. Santionany maimaim-poana 5. Habetsahana kely indrindra amin'ny baiko |
Zava-misy momba ny vary Shirataki Konjac
Shirataki vary(navary maina konjac) dia vita avy amin'nyzavamaniry konjacary misy rano 97% sy fibre 3%.
Lasa mivelatra sy toy ny jelly ny vary maina rehefa avy mitroka rano sy mandroboka azy.
Sakafo tsara ho an'ny fihenan-danja sy ny fifehezana siramamy ny vary konjac maina, satria ny vary konjac maina 100 grama dia misy kaloria 73KJ sy gliosida 4.3 grama fotsiny, ary 0 ny tavy sy siramamy ao anatiny.
Hiova ny endriky ny vary shirataki rehefa avy ampangatsiahina, koa aza ampangatsiahina ny vokatra vita amin'ny vary shirataki! Tehirizo amin'ny mari-pana ao an-trano!
Torolalana momba ny fandrahoan-tsakafo
(1:1.2 ny tahan'ny vary sy rano)





