sakafo konjac paty Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Misy fomba maro hihinanana azy: Makamba mangatsiaka, sokafy ny fonosana, sasao nysakafoVoalohany, apetraho ao anaty vilany ary andrahoy mandritra ny 5 minitra, esory, apetraho eo ny laoka sy ny zava-manitra, ny fomba faharoa hanina: Rehefa masaka sy esorina dia azo endasina miaraka amin'ny hena na laoka hafa, izay tonga lafatra ho an'ny sakafo vegan.vehivavy
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Sakafo Vegan ho an'ny Makamba Konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay





