konjac Oat Noodles Ketoslim Mo sakafo matsiro diabeta shirataki pasta
Momba ity entana ity
Ny paty konjac oat dia karazana iray amin'ireo paty malaza eto amintsika.azo hanina amin'ny keto sakafo konjac, antsoina koa hoePaty vary hordea Shirataki or Paty vary ôta mahagaga, tsy tahaka ny andian-tantara hafa, itypaty konjac ho an'ny vary orzaafangaro amin'ny lafarinina oat arylafarinina konjacNy fanampiana fibre oat amin'ny fangaro dia tsy vitan'ny hoe manatsara ny endriky ny paty mba hitovy amin'ny paty atody mahazatra fa mampitombo ihany koa ny tombontsoa ara-tsakafo azo avy amin'ny paty. Izany no antony iantsoana azy hoe "Paty FahagaganaVita avy amin'nyzavamaniry konjac, ambolena any Azia atsimo atsinanana, indrindra fa any Shina sy Japon. Feno fibre ity zavamaniry ity. Izany indrindra no mahatonga ny vokatray ho solon-tsakafo tonga lafatra ho an'ireo olona mampihena lanja.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPISASANA
-
1. Endasina ny tongolo, ny saosy soja, ny saosy soja ary ny menaka sesame.
2. Apetraho ao anaty lapoaly ny legioma.
3. Ampio ny paty ary afangaro tsara.
4. Asiana sira ary andramo.
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | paty konjac ho an'ny vary orza |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, lafarinina vary orza, rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/ |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 9Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 0g |
| Sodioma: | 2mg |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.





