Vokatra konjac Sakafo ara-pahasalamana vegan Ketoslim Mo Hot pot kibo fotsy voloina
Momba ity entana ity
Vokatra Konjac: Anisan'ny vokatra Konjac nyvary shirataki, paty shirataki, patsabe konjac,tsakitsaky konjac, sns. antsoina hoe kibo voloina konjac fotsy izy io. nalaina avy amin'nyfakany konjac, izay antsoina koa hoe konnyaku, Ny anarana latina ho an'nyzavamaniry konjac
MAHAVONONAAmorphophallusAntsoin'ny olona hoe konjaku, ovy elefanta, lela devoly, palmie snake, ary lilia voodoo koa izy io. Ny takamoa amin'ilay zavamaniry - ny ampahan'ny zavamaniry izay maniry any ambanin'ny tany - dia misy fibre mety levona antsoina hoeglukomananina.
izanyfakany konjacNy sakafo dia miendrika kibo voloina, fotsy ny lokony, misy tsirony mitsako, fasakafo vegan, fampiasana amin'ny fomba isan-karazany toy ny vilany mafana, tsakitsaky, laoka fanampiny.. endrika toy ny hena sy kibo voloina, sakafo ambany kaloria, fanoloana tsara ho an'ny olona manao régime, ary tsara ho an'ny diabeta ihany koa.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Hafanaina ny vilany mandra-pangotraka azy.
2. Kobanina mandritra ny 1 ka hatramin'ny 2 minitra ny kibo voloina.
3. Apetraho ao anaty vilany mafana izy ireo, ary avy eo kobanina ao anaty vilany, mandritra ny segondra vitsy na andrahoy fotsiny araka izay tianao.
3. Ankafizo fotsiny ny sakafo matsiro.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Kibo voloina konjac fotsy |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 500g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 12 volana |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany proteinina/ ambany tavy |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 73kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 2.8g |
| Sodioma: | 0mg |
Fanontaniana sy Valiny:
Nahoana no voarara ny konjac?
Voararan'ny Vaomiera Eoropeana tsy hampiasaina amin'ny vokatra vita amin'ny vatomamy noho ny mety ho loza mety hitranga amin'ny ankizy.
Moapaty konjacratsy ho anao ve?
Tsia, ny fikarohana dia nahita fa ny konjac dia mety hanampy amin'ny fampihenana ny kolesterola manontolo, ny kolesterola LDL (ratsy), ary ny triglycerides.
Voarara ve ny konjac any Aostralia?
Eny, noho ny loza mety hitranga amin'ny ankizy.
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.

Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.





