konjac root foods konjac vegan food | Ketoslim Mo
Momba ity entana ity
Sakafo avy amin'ny fakany konjac:Ahitana sakafo avy amin'ny fakany konjacpaty konjac, paty shirataki, patsabe konjac,tsakitsaky konjac, sns. antsoina hoe kibon'ondry konjac ity. Vita avy amin'ny fakany konjac, izay antsoina koa hoekonnyaku, Ny anarana latina ho an'ny zavamaniry konjac
MAHAVONONAAmorphophallusAntsoin'ny olona hoe konjaku, ovy elefanta, lela devoly, palmie snake, ary lilia voodoo koa izy io. Ny takamoa amin'ilay zavamaniry - ny ampahan'ny zavamaniry maniry any ambanin'ny tany - dia misyfibre mety levonaantsoina hoe glucomannan.
Ity sakafo avy amin'ny fakany konjac ity dia miendrika kibo voloina, saingysakafo vegan, fampiasana amin'ny fomba isan-karazany toy ny vilany mafana, tsakitsaky, laoka fanampiny.. sakafo ambany kaloria, fanoloana tsara ho an'ny olona manao régime, ary tsara ho an'ny diabeta ihany koa.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPIASANA:
1. Manomana vilany mafana, andrahoy.
2. Sokafy ny fonosana. Kobanina mandritra ny 1 ka hatramin'ny 2 minitra ny sakafo vegan.
3. Apetraho ao anaty vilany mafana izy ireo, ary avy eo kobanina ao anaty vilany, mandritra ny segondra vitsy na andrahoy fotsiny araka izay tianao.
3. Ny hany tokony hampanahy anao dia ny hamafin'ny hisotroanao azy rehefa mankafy ity paty matsiro nentim-paharazana ity izay azo soloina amin'ny endrika spaghetti.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Kibon'ondry amin'ny vilany mafana Konjac |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 500g |
| Akora fototra: | Rano, lafarinina Konjac |
| Faharetan'ny fitahirizana: | 12 volana |
| Toetoetra: | tsy misy gluten / ambany proteinina / be fibre |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina 2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 97kJ |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 4.6g |
| Sodioma: | 0mg |
Mampanahy ny olona ihany koa:
Inona avy ireo sakafo misy fakany konjac?
Sakafo izay misy fibre betsaka, toy ny paty konjac, vary konjac ary tsakitsaky, sns.
Azo antoka ve ny mihinana konjac?
Misy poizina ny fakany konjac manta, afaka mihinana azy ny olona salama tsara raha tsy misy fihetseham-po mahazaka.
Nahoana no voarara any Aostralia ny konjac?
Noho ny mety ho fahasemporana sy fanelingelenana ny vavony dia noraran'i Aostralia tsy ho fanampin-tsakafo izy io tamin'ny 1986.
Zavatra bebe kokoa hojerena
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.




