paty tsy misy kaloria sakafo manontolo ambongadiny paty kelp Konjac | Ketoslim Mo
Isaky ny 100 gramapaty tsy misy kaloriaMANONTOLOENTANA NOVOKARINANy kaloria ao amin'ny ovy endasina dia mitovy amin'ny ovy endasina 1 sy akondro 0.2 eo ho eo, ny kaloria latsaka dia mitovy amin'ny fihazakazahana mahazatra ataon'ny vehivavy 1 ora, lomano 1.5 ora, yoga 3 ora,paty ambany gliosida, tsiro Q milalao fomba matanjaka, azo endasina, andrahoina, lasopy, afangaro
Paty konjac spaghetti madio sy ambany gliosida ambongadiny Paty kelp konjac
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | paty kelp konjac sakafo manontolo-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty konjac tsy misy |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 4KCal |
| Siramamy: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 3.1g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Inona avy ireo paty tsy misy kaloria?
| Sakafo Mahagaga avy amin'ny Paty Manan-karena | Paty Shiratakivita amin'ny glucomannan, fibre nalaina avy amin'ny fakany konjac. Satria mandalo ao amin'ny tsinainao ny fibre nefa tsy levonina ary mahatonga anao hahatsiaro ho voky, ny paty shirataki Wholefoods dia tsy misy kaloria ary tsy misy gliosida. |
| Sakafo manontolo | Iza no mahasalama kokoa, vary tsotra sa varypaty konjacsakafo manontolo?... Ho fampitahana, ny vary fotsy 100 grama dia misy kaloria 175. Ny paty dimampolo grama (maina, manta) dia misy kaloria mitovy ihany koa. Noho izany, ny habetsahan'ny paty mitovy (ohatra, 100g) dia hanome kaloria bebe kokoa |
| Kaloria amin'ny paty kelp | Kaloria 6 |
Mety ho tianao koa
Konjac: Fampahalalana amin'ny antsipiriany
Ny Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) dia anisan'ny fianakaviana Araceae, ary avy any atsimo atsinanan'i Azia. Ambolena any atsimo sy atsimo atsinanan'i Shina ary Vietnam izy io. Ny voniny dia mipoitra amin'ny raviny volomparasy maizina, miaraka amin'ny tahony matevina izay mety hitombo hatramin'ny 30 sm ny savaivony.
Ny voany maina sy voatoto dia antsoina hoe lafarinina konjac, izay ahazoana konjac glucomannan1.
FIAINANY TALOHA
Nampiasaina tany Shina, Japon ary Azia Atsinanana ho sakafo ny konjac.
soa
Glucomannan dia fibre mety levona izay mampitombo ny fahatsapana ho voky ary manampy anao hampihena lanja.




