paty konjac paty mahia ambongadiny paty konjac biolojika | Ketoslim Mo
paty konjac manifyNy akora fototra dia lafarinina konjac, izay tsy mitovy amin'ny paty fettuccine na paty vary hafa amin'ny endriny, fisaka ny lasagna, itypatyBoribory izy io, ary mazava ho azy fa tsy miankina amin'ny hatsaran'ny sakafo iray na tsia izany, tena tsy misy gluten ary be fibre izy io. Tonga ao anaty fonosana 270 grama izy ireo, ary azonao amboarina ny fonosana ivelany tianao.
Ambongadiny tsy misy gluten konjac shirataki paty ambany kaloria Konjac Udon Noodle
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty Konjac Udon-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy, gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Mahasalama ve ny paty mahia?
| Dingana 1 | Ny habetsahan'ny gliosida azo levonina ao amin'ny konjac dia mazàna tsara ho an'ny fahasalamanao, saingy mety ho sarotra levonina ihany koa ho an'ny olona sasany manana olana amin'ny vavony. Rehefa mihinana konjac ianao, dia miempo ao amin'ny tsinainao lehibe ireo gliosida ireo, izay mety hiteraka voka-dratsy isan-karazany amin'ny gastrointestinal. Saingy manadio ny tsinainao ihany koa izy io, manala poizina sy loto ao amin'ny vatanao. |
| Dingana 2 | Aza manahy momba ny fahasalaman'ireto sakafo ireto, mandalo ny fanaraha-maso ataon'ny governemanta eo an-toerana ny orinasa sakafo rehetra, ary manana mari-pankasitrahana maro toy ny: HALAL sy KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, ary handalo ny fanaraha-maso ataon'ny fadin-tseranana ny entana aondrana. |
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Tsara amin'ny fihenan-danja ve ny paty konjac?
Mazava ho azy fa matanjaka sy mamelombelona ny tsiron'ny sakafo gel avy amin'ny konjac glucomannan, izay sakafo tsara indrindra ho an'ireo tia hatsaran-tarehy, fahasalamana ary fihenan-danja. Ny fihinanana konjac dia afaka manampy ny vatan'olombelona hampihena lanja. Voalohany indrindra, ny konjac dia misy glucomannan, izay mibontsina rehefa miditra ao amin'ny vatan'olombelona, ka mahatonga ny olona hahatsiaro ho voky, mampihena ny fahazotoan-komana, ka mampihena ny fihinanana sakafo kaloria, izay misy fiantraikany amin'ny fihenan-danja. Faharoa, ny konjac dia manankarena fibre, izay afaka mampiroborobo ny peristalsis amin'ny tsinay, manafaingana ny fivalanan'ny olombelona, manafohy ny fotoana ijanonan'ny sakafo ao amin'ny vatan'olombelona, ary misy fiantraikany tsara amin'ny fihenan-danja. Ankoatra izany, ny konjac dia karazana sakafo alkaline izay tsara ho an'ny vatana. Raha mihinana konjac ny olona manana asidra, ny akora alkaline ao amin'ny konjac dia azo ampiarahina amin'ny akora asidra ao amin'ny vatana mba hampiroboroboana ny metabolisman'ny olombelona sy hanafaingana ny fihinanana kaloria, izay misy fiantraikany tsara amin'ny fihenan-danjan'ny vatana. Na izany aza, tokony homarihina fa satria misy starch ny konjac, ny fihinanana azy be loatra dia mora mampitombo ny hafanana ao amin'ny vatana ary misy vokany mifanohitra amin'izany amin'ny fihoaram-pefy, koa mila mailo isika. Raha te hampihena lanja tsara ianao dia mila mampiaraka ny sakafo sy ny fanatanjahan-tena mba ho salama.
Ahoana ny fihinanana paty konjac?
Azo afangaro amin'ny paty ny paty konjac, toy ny paty mangatsiaka, paty lasopy, paty endasina, vonona hohanina, azo afangaro amin'ny salady hohanina: araka ny tsironao, azonao ampiana saosy isan-karazany, akora isan-karazany, mba hahazoana paty mifangaro matsiro. Andrahoina vao hohanina: azo ampiarahina amin'ny lasopy isan-karazany, asiana laoka fanampiny, asiana paty konjac andrahoina, paty lasopy ambany kaloria, matsiro ary vonona hohanina. Endasina vao hohanina: Paty konjac Q bomb mamelombelona, ampio akora mety, endasina, azo ankafizina ny paty endasina ambany kaloria.
Manao ahoana ny tsiron'ny paty konjac?
Tsy dia mitovy tsiro amin'ny paty konjac ny tsirony. Toy ny paty mahazatra, tsy dia misy tsirony loatra izy ireo, ary haka tsiron'ny saosy ampiasainao. Na izany aza, raha tsy karakaraina tsara izy ireo, dia mety ho somary marikivy na somary matsatso ny paty konjac. Nampiasaina tamin'ny fomba maro hafa izy io, indrindra fa amin'ny fanaovana sakafo ara-pahasalamana ho an'ny fihenan-danja.




