Paty ambongadiny ho an'ny fihenan-danja Paty udon konjac namboarina manokana | Ketoslim Mo
Paty udon konjacdia sakafo miavaka, izay mahatonga ny olona hahatsiaro ho voky, ka mifehy ny fihinanana sakafo hafa be kaloria mba hahazoana ny vokatry ny fihenan-danja, saingy vitsy dia vitsy ny kaloria.
IRETOpaty ho an'ny fihenan-danjadia manankarena glucomannan, izay vita avy amin'ny fakany konjac ho lasavovoka konjacary amboarina ho paty vary, paty maggi na paty ramen. Raha ny marina, fanadihadiana maro no naneho fa ny glucomannan dia afaka manampy anao hampihena lanja.
Paty konjac tsy misy gluten, paty shirataki, paty udon konjac 270g
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty konjac-Ketoslim Mo |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Lafarinina Konjac, Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/matavy/siramamy,gliosida ambany/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra, paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 5Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 1.2g |
| Sodioma: | 0mg |
Sanda ara-tsakafo
Sakafo ho solon'ny sakafo tsara indrindra -- Sakafo ara-pahasalamana
Manampy amin'ny fihenan-danja
Kaloria ambany
Loharano tsara amin'ny fibre ara-tsakafo
Fibre sakafo mety levona
Manamaivana ny hypercholesterolemia
Sariaka amin'ny Keto
Fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra
Mety ho tianao koa
Tsara amin'ny fihenan-danja ve ny paty?
Afaka manampy ny vatan'olombelona hampihena lanja ny fihinanana konjac. Voalohany indrindra, ny konjac dia misy glucomannan, izay mibontsina rehefa miditra ao amin'ny vatan'olombelona, ka mahatonga ny olona hahatsiaro ho voky, mampihena ny fahazotoan-komana, ka mampihena ny fihinanana sakafo kaloria, izay misy fiantraikany amin'ny fihenan-danja. Faharoa, ny konjac dia manankarena fibre, izay afaka mampiroborobo ny peristalsis amin'ny tsinay, manafaingana ny fivalanan'ny olombelona, manafohy ny fotoana ijanonan'ny sakafo ao amin'ny vatan'olombelona, ary misy fiantraikany tsara amin'ny fihenan-danja. Ankoatra izany, ny konjac dia karazana sakafo alkaline izay tsara ho an'ny vatana. Raha mihinana konjac ny olona manana asidra, ny akora alkaline ao amin'ny konjac dia azo ampiarahina amin'ny akora asidra ao amin'ny vatana mba hampiroboroboana ny metabolisman'ny olombelona sy hanafaingana ny fihinanana kaloria, izay misy fiantraikany tsara amin'ny fihenan-danjan'ny vatana. Na izany aza, tokony homarihina fa satria ny konjac dia misy starch sasany, ny fihinanana azy be loatra dia mora mampitombo ny hafanana ao amin'ny vatana ary misy fiantraikany mifanohitra amin'izany amin'ny fanaovana tafahoatra, koa mila mailo isika. Raha te hampihena lanja araka ny tokony ho izy ianao dia mila mampiaraka ny sakafo sy ny fanatanjahan-tena mba ho salama
Tsara ve ny Chowmein amin'ny fihenan-danja?
Tsy misy fiantraikany amin'ny fihenan-danja ny endasina mahazatra, ary tsy hisy vokany mihitsy, fa raha mihinana paty konjac ianao dia misy glucomannan afaka mampiroborobo ny fivezivezen'ny tsinay, manala ny poizina ao amin'ny vatana, mba hahazoana ny vokatry ny fihenan-danja.
Afaka mampatavy anao ve ny paty?
Tsy fantatro raha hampatavy anao ny paty mahazatra, fa ny paty konjac kosa tsy hampatavy anao mihitsy, ny mifanohitra amin'izany aza. Ny paty konjac no hampahia anao.





