Jelly Konjac misy jelly voankazo sy dite misy bubble, Ketoslim Mo, matsiro
Momba ity entana ity:
Fangaro amin'ny jelly konjac: Toy ny baolina ny endriny, matsiro mitsako, ary toy ny Q bounce ny tsirony rehefa tsakoina. Vita amin'ny konjac, zavamaniry fenofibre sakafo, tsy ampiana amin'ny dite misy bubble ihany fa amin'ny dite na dite misy ronono tianao koa, Manome fitambarana sy hevitra mamorona kokoa ho an'ny mpanjifa izahay Mamorona fahafahana misotro tsy misy fetra. Malemy sy mahasarika ary matsatso, ny jelly Konjac dia safidy tsara kokoa ho anao sy mahasalama kokoa noho ny perla tapioca! Ity dite malaza tsy dia matavy itysakafo maivanaAvy any Azia manampy endrika sy tsiro fanampiny amin'ity fangaro karamelina ity mba hahazoana fahatsapana mahafinaritra ao am-bava izay ho tianao - ankoatra ny kaloria sy gliosida fanampiny.
• feno fibre, izay mahatonga anao hahatsiaro ho voky rehefa mihinana kely kokoa.
• Afa-po amin'ny dite mamy miaraka amin'ny siramamy volontany matsiroDite ronono& jelly matsiro tsy hay tohaina ao anaty siro karamela matsiro sy be dibera. Omeo zava-pisotro tsara kalitao Starbucks ny tenanao amin'ny vidiny mirary kokoa.
• Hanitra efatra: tsiro tany am-boalohany, tsiro siramamy volontany,Matchatsiro sy tsiron'i Sakura.
toetra
1. Vonona hampiasaina
2. Tehirizina ao amin'ny toerana mangatsiaka sy maina, tsy voasokatra mandritra ny 1 taona
3. Ampiasaina amin'ny zava-pisotro mangatsiaka, matsiro kokoa
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Jelly konjacfangaro |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 270g |
| Akora fototra: | Rano,Lafarinina Konjac |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | tsy misy gluten/ ambany proteinina/fibre be |
| Asa: | mampihena lanja, mampihena siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4. Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 345Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 20.3g |
| Sodioma: | 17mg |
Zavatra bebe kokoa hojerena
Manontany koa ny olona
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.

Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fibre mety levona anaty rano izy io, izay manampy amin'ny fihenan-danja.
Nahoana no voarara any Aostralia ny fakany konjac?
Na dia natao hohanina amin'ny fanindriana moramora ny fitoeran-javatra aza ity vokatra ity, dia mety hitroka ilay vokatra amin-kery ampy ny mpanjifa ka hampiditra azy tsy nahy ao amin'ny trachea. Noho io loza io, dia nandrara ny jelly voankazo Konjac ny Vondrona Eoropeana sy Aostralia.
Mety hamparary anao ve ny paty konjac?
Tsia, vita avy amin'ny fakany konjac, izay karazana zavamaniry voajanahary, ny paty konjac voahodina dia tsy hanimba anao.
Keto ve ny paty konjac?
Tsy misy keto ny paty konjac. 97% rano ary 3% fibre izy ireo. Gliosida ny fibre, saingy tsy misy fiantraikany amin'ny insuline.






