fibre fakany konjac sakafo manontolo hotpot kibo voloina ambany kaloria be fibre
Momba ny Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. dia mpanamboatrasakafo konjacmiaraka amin'ny fitaovana fitsapana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Marika vokatra
| Anaran'ny vokatra: | sakafo vegan konajcKetoslim Mokibo voloina |
| Lanja afa-karatsaka | 270g |
| Akora fototra: | Vovoka Konjac(Lafarinina Konjac), Rano |
| Votoatin'ny tavy (%): | 0 |
| Toetoetra: | gluten/matavy/tsy misy siramamy, ambany kaloria/fibre be |
| Asa: | fihenan-danja, fihenan'ny siramamy ao amin'ny ra,paty ho an'ny sakafo |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona 3. OEM & ODM & OBM azo alaina 4Santionany maimaim-poana 5. MOQ ambany |
Akora hafa: vovoka ahidrano
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 17Kcal |
| Prôteina: | 0g |
| Tavy: | 0 g |
| Gliosida: | 2.8g |
| Sodioma: | 0mg |
- •MAMPANDROSO NY FOMBA FIHINANANA ARA-PAHASALAMANA -- Fakan'ny konjacSakafo feno fibre, mampiroborobo ny fihenan-danja ara-pahasalamana miaraka amin'ny sakafo matsiro fototra, izay 73kJ isaky ny fanompoana. Azo alaina amin'ny endrika kibo voloina nentim-paharazana, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, ary vary konjac, samy tsy misy siramamy, gluten, ary glucomannan manankarena tanteraka.
- • KIBO VOLO MISY KONJAC-- Sakafo manontolo avy amin'ny fakany Konjac Ny Hairy belly dia vita amin'ny akora miavaka fantatra amin'ny anarana hoe zavamaniry Konjac, teratany Azia Atsimo Atsinanana, ary misyGlucomannan, fibre mahasalama sy voajanahary, mety levona anaty rano izay manampy amin'ny fandevonan-kanina sy ny fihenan-danja.
- • Safidy hafa ho an'ny kibo voloina matsiro sy matsiro-- Rehefa ampiarahina amin'ny rano iray na roa vera, ny Hairy belly dia ahafahanao mankafy tsiro matsiro, safidy tsara ny vilany mafana konjac, sady manara-maso ny sakafonao. Ny kofehy Konjac hita ao amin'ny lovia tsirairay amin'ny kibo volo dia manana fahaizana miavaka amin'ny fidiran'ny rano. Raha vao mifandray amin'ny rano ireo kofehy ireo rehefa levonina, dia manampy amin'ny famenoana ny vavony izany, mamorona fahatsapana ho voky ary manampy amin'nyfihenan-danja.
A: Tsia. Tsy azo hanina mivantana ny fakany konjac, rehefa avy nokarakaraina dia ambany gliosida izy io.
Vokatra vaovao 2021 sakafo konajc mahasalama Sakafo vegan malaza amin'ny hotpot voloina sy kibo konajc
1. Azo hanina ve ny konjac?
Misy poizina ny konjac tsy mila fangaroana, tsara hanina aorian'ny fanadiovana.
2. Gliosida ve ny fakany konjac?
Tsia, feno Glucan-mannan izy io, karazana fibre mety levona anaty rano.




