Paty mahitsy maina HALAL paty Ketoslim Mo Shirataki slimming 100g
Momba ity entana ity
Maina mahitsypatydia karazanapaty eo noho eo, tena mety tsara izany,miaramilaSamy safidy tsara indrindra ny fampiasana azy na ny fihinanana azy any ivelany. 100 grama isaky ny fanompoana, safidy tsara ho an'ny fitondrana entana na dia mandehandeha na miakatra tendrombohitra aza ianao. Alohan'ny Krismasy, manoro hevitra anao izahay mba hampiasa ity paty eo no ho eo vaovao ity miaraka amin'ny fihenam-bidy. Vita amin'ny fakany konjac izy io, fenofibre sakafoRaha lava kokoa ny elanelam-potoana dia mahatsiaro ho noana ianao. Tsy misy tsirony mihitsy, azonao ampiana izay akora tianao, mora andrahoina ho anao, andrahoina amin'ny afo na andrahoina fotsiny dia samy azo ekena.
FOMBA FANDRAISANA/FAMPISASANA
1. Ampio ireo sakafo masaka miaraka amin'ny-BARYao anaty vilia kely
2. Apetraho ao anaty vilia lehibe ny takelaka fanafanana ary araraka ao anaty vilia kely ny rano mafana ao anatiny.
3. apetraho eo ambonin'ny vilia lehibe ny vilia kely. Sarony ny zava-drehetra.
4. Andraso 15 minitra eo ho eo.
5. Raha mbola misy etona mivoaka avy ao anaty vilia dia ankafizo ny sakafonao!
Famaritana ny vokatra
| Anaran'ny vokatra: | Paty maina mahitsy |
| Lanja madio ho an'ny paty: | 100g |
| Akora fototra: | Vovoka Konjac, starch ovy, rano, akora fanampiny amin'ny sakafo |
| Faharetan'ny fitahirizana | 18 volana |
| Toetoetra: | Tsy misy gluten/Tsy misy tavy/Sariaka amin'ny Keto |
| Asa: | Mora ampiasaina / Vonona hohanina |
| Fanamarinana: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Fonosana: | Kitapo, boaty, sachet, fonosana tokana, fonosana banga |
| Ny serivisinay: | 1. Famatsiana tokana any Shina2. Traikefa mihoatra ny 10 taona3. OEM & ODM & OBM azo alaina4. Santionany maimaim-poana5. MOQ ambany |
Fampahalalana momba ny sakafo
| Angovo: | 221Kcal |
| Prôteina: | 1.9g |
| Tavy: | 0g |
| Gliosida: | 52.3g |
| Sodioma: | 11mg |
Video
Fantaro bebe kokoa momba ny vokatra Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. dia mpanamboatra sakafo konjac miaraka amin'ny fitaovana fitiliana ampy fitaovana tsara sy hery ara-teknika matanjaka. Miaraka amin'ny vokatra isan-karazany, kalitao tsara, vidiny mirary ary endrika kanto, ny vokatray dia ampiasaina betsaka amin'ny indostrian'ny sakafo sy indostria hafa.
Ny tombony azonay:
• Traikefa 10+ taona eo amin'ny sehatry ny indostria;
• Velaran-tany fambolena 6000+ toradroa;
• Vokatra 5000+ taonina isan-taona;
• Mpiasa 100+;
• Firenena mpanondrana mihoatra ny 40.
Fanontaniana: Ratsy aminao ve ny paty konjac?
Valiny: Tsia, azo antoka ho anao ny mihinana azy.
Fanontaniana: Nahoana no voarara ny paty konjac?
Valiny: Voarara any Aostralia izy io noho ny mety ho fahatapahan'ny lalan-drà.
Fanontaniana: Azo atao ve ny mihinana paty konjac isan'andro?
Valiny: Eny fa tsy foana.




